Про це повідомляє Київська обласна державна адміністрація, повідомляє Рубрика.
У чому проблема?
Діти можуть лежать в лікарні роками. І вони випадають з можливості навчатися зі своїми однолітками.
Діти, які вимушені перебувати на стаціонарному лікуванні раніше відставали від своїх однолітків.
Яке рішення?
5 вересня у Київській обласній дитячій лікарні в Боярці відбулось відкриття державної установи "Школа супергероїв" (ШС).
Тепер діти, які перебувають на тривалому стаціонарному лікуванні, мають можливість продовжувати навчання та не відставати від освітнього процесу.
Завдання ШК – закохати карапузів у знання: від найменших до найбільших.
Як це працює?
У "Школі супергероїв" все облаштовано так, щоб малеча відчувала комфорт і бажання вчитися, набиралась сил і мала мотивацію одужувати й швидше повертатися до звичного життя.
Навчання проводять щодня з 10.00 до 18.00 як для школярів, так і для дошкільнят. На відміну від звичайної школи, у "Школі супергероїв" не ставлять оцінок. Тут пояснюють усе на пальцях та цукерках. А ще сюди часто зазирають зіркові гості.
Батьки й діти дуже здивовані, бо вони не очікували потрапити в такий осередок в лікарні, де би надавалася професійна педагогічна допомога.
Цей проєкт для дітей і батьків є абсолютно безкоштовним – фінансується державою. Педагоги працюють не тільки в класах, групах, але і й індивідуально (тобто по принципу репетиторства. З нами дітки починають читати й готуються до ЗНО.
У відкритті школи взяли участь заступниці голови Київської обласної державної адміністрації Жанна Осипенко та Леся Карнаух, представники міністерств, громадських організацій, народні депутати та меценати. Гості поспілкуватися з дітьми та на власні очі побачили, як відбуваються заняття.
Наразі в Україні вже працюють 11 таких освітніх центрів. На Київщині відтепер працює три "Школи супергероїв". Раніше такий освітній простір відкрили в "Охматдиті" та Національному інституті раку.
Нагадаємо, що перший в Україні Дім Рональда МакДональда для родин з важкохворими дітьми почнуть будувати у Києві на території дитячої лікарні "Охматдит".
Також ми повідомляли, що Фонд "Таблеточки" запустив благодійний збір на 111 000 аналізів, які потрібні онкохворим дітям та іншим пацієнтам "Охматдиту" до кінця 2023 року. Загальна вартість цих аналізів – 3,8 мільйона гривень.
Фінська авіакомпанія Finnair оголосила, що змушена скасувати майже 300 рейсів у грудні через акцію протесту… Читати більше
Очільник Кремля володимир путін підписав законопроєкти про заборону "пропаганди чайлдфрі", тобто відмови від народження дітей та… Читати більше
У грецькому місті Мандра комуністи напали на акцію українців, присвячену вшануванню пам’яті жертв Голодомору. Україна… Читати більше
10 українських компаній взяли участь в NEDS — це оборонно-безпекова виставка, яка проходить в Роттердамі… Читати більше
АТ "Укрзалізниця" запускає з 15 грудня прямий щоденний поїзд № 9/10 сполученням Київ – Будапешт,… Читати більше
В ніч на 23 листопада у столичному готелі відбулася смертельна стрілянина. Поліція Києва розпочала кримінальне… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.