Рішення для відбудови: на Житомирщині розпочали зведення заводу німецького концерну Bayer
У Житомирській області німецька компанія Bayer інвестувала понад 60 млн євро у розширення своїх потужностей та заклала капсулу будівництва нового заводу.
Про це пише Рубрика, посилаючись на Телеграм керівника Житомирської обласної військової адміністрації Віталія Бунечка.
У чому проблема?
Під час повномасштабного вторгення багато підприємств були обстріляні ворогом та пошкоджені або зруйновані вщент. Сотні українців через це втратили роботу.
Також тисячам громадян через обстріли та захоплення частини українських земель армією рф довелося стати переселенцями та виїхати до інших регіонів. Вони залишилися без роботи, їм довелося пристосовуватися жити у нових умовах.
За перші дев'ять місяців року український ВВП скоротився на 30%, свідчать попередні дані Міністерства економіки.
Яке рішення?
Як повідомив очільник ОВА, на Житомирщині відбулося закладення символічної капсули часу на місці будівництва нових потужностей цього підприємства німецької компанії Bayer.
Як це працює?
"Понад 60 млн євро додаткових інвестицій під час війни – це найкраще свідчення не лише міжнародної підтримки України, але й того, що великі інвестори вірять в нашу перемогу", – написав Бунечко у повідомленні.
Як розповів очільник ОВА, розширення виробництва сприятиме:
- створенню нових робочих місць,
- збільшенню податкових надходжень до бюджету,
- валютної виторгу, що важливо для української економіки в умовах війни.
Як наголосив голова Житомирської ОВА, "Монсанто-насіння" вже зараз є одним з найбільших насіннєвих заводів у Східній Європі.
Він забезпечує високопродуктивними гібридами кукурудзи не лише українських фермерів, а й аграріїв Румунії, Угорщини та Франції, а після будівництва додаткових потужностей завод зможе ще більше розвинути свій потенціал.
Інвестиції спрямують на:
- будівництво нової сушарки для насіння,
- закупівлю сучасного сільгоспобладнання,
- будівництво складських приміщень,
- двох бомбосховищ для співробітників.
Насіннєвий завод "Монсанто" німецького концерну Bayer запустили в селі Почуйки на Житомирщині у 2018 році. Тоді обсяг інвестицій компанії Bayer сягнув 200 млн доларів.
Нагадаємо, сім'я біженців з донецького Маріуполя відкрила перший заклад української кухні у Лос-Анджелесі Сполучених Штатів Америки.
Окрім того, на Рівненщині запустили лінію зі збагачення сировини для скляної промисловості.