Про це пише Рубрика, посилаючись на Фейсбук "Української бронетехніки".
У чому проблема?
Після повномасштабного вторгнення питання забезпечення підрозділів бронетехнікою досі є вкрай актуальним. Мова йде про тисячі одиниць, які необхідні для переозброєння та закриття поточних потреб батальйонів та бригад Сил оборони, що беруть участь у бойових діях.
Окрім того, для військових важливо мати бронетехніку, яка максимально захищає бійців під час влучання снаряда чи наїзду на міни.
У цьому допомагають країни-партнери, надаючи свою бронетехніку, але і в Україні збройові компанії розробляють та модернізують наявні вітчизняні бронемашини.
Яке рішення?
За словами генерального директора ТОВ "Українська бронетехніка" Владислава Бельбаса, нова версія бронеавтомобіля "Новатора" продовжує розвиток лінійки українських автомобілів.
Дослідний зразок машини, який представлений на збройному форумі в Кельце на півдні Польщі, відразу після виставки проходитиме державні випробовування.
Як це працює?
"10-місний бронеавтомобіль – це максимально актуалізована, оновлена з урахуванням вимог часу версія СБА "Новатор", який з 2018 року постачається Силам оборони України та на сьогодні пройшов випробовування як часом, так і, що важливо, боями", – зазначив Бельбас.
З його слів, ця модифікація розроблялася з урахуванням досвіду використання автомобіля різноманітними підрозділами в бойових умовах.
Серед головних новацій, втілених компанією:
"Машина зроблена на шасі Ford, яке широко використовують виробники бронетехніки. Головна проблема, яку доводиться долати, це збільшення максимального навантаження на базове шасі. У Fordа воно становить 8845 кг.
Українським конструкторам вдалося розв'язати цю проблему за допомогою використання для бронювання сучасної тоншої та твердішої броні та з допомогою модернізації підвіски. Такі рішення дозволили спроєктувати машину, яка відповідає вимогам сучасної війни", – зауважив Бельбас.
Також, за його словами, оновлена версія "Новатора" має посилений протимінний захист.
Окрім того, бронеавтомобіль здатний працювати в різних кліматичних умовах, незалежно від пори року, та на різних типах доріг, включаючи бездоріжжя.
Як і попередня версія, цей "Новатор" побудований за модульним принципом. Вона є фактично універсальною платформою, яка завдяки високому ступеню адаптації може використовуватися для виконання різноманітних бойових завдань та на яку можна інтегрувати різноманітне озброєння і бойові модулі.
Нагадаємо, що в Україну доставили першу партію 122-міліметрових осколково-фугасних артилерійських пострілів із повним зарядом, які виробляються у партнерстві з одним із боєприпасних холдингів Східної Європи.
Як писала Рубрика, волонтерська спільнота Frontline.Care разом з ілюстраторами запустила благодійний комікс "Кошмари": отримані від продажу кошти підуть на придбання чотирьох розвідувальних безпілотників "Мара".
У Близнюківській громаді Харківської області розпочали будівництво нового підземного укриття на базі центральної районної лікарні.… Читати більше
Ремонтно-евакуаційна бронемашина WZT-3 офіційно допущена до використання у підрозділах Сил оборони України. Міноборони провело кодифікацію… Читати більше
Напередодні новорічних свят благодійний фонд "Юлині бабусі" організував акцію допомоги "Таємний Санта для стареньких з… Читати більше
Україна неодноразово застосовувала далекобійні засоби для ураження легітимних військових цілей на тимчасово окупованих територіях. Однак… Читати більше
Благодійний фонд "Твоя опора" 15 листопада розпочав в Україні щорічну акцію "2 000 подарунків до Нового року",… Читати більше
Кандидат Дональда Трампа конгресмен від Флориди Метт Гетц відкликав свою кандидатуру на посаду генерального прокурора… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.