Про це пише Рубрика, посилаючись на Frontline.Care.
У чому проблема?
Як відомо, українські розвідники є очима наших захисників. Як відомо, діяльність розвідників на фронті зазвичай полюбляє тишу.
Вони постійно перебувають в небезпеці, тому дуже важливо, щоб бійці мали таке забезпечення, яке б максимально рятувало їхні життя. Найголовніше, це якісні розвідувальні безпілотники, а також відповідний транспорт.
До забезпечення такими необхідними для розвідки БпЛА долучаються активно волонтерські організації.
Яке рішення?
Волонтери Frontline.Care вирішили разом з ілюстраторами запустити благодійний комікс "Кошмари", які будуть розігруватися. За отримані від продажу кошти придбають чотири розвідувальні безпілотники "Мара".
Як це працює?
Як повідомляють, до створення коміксу долучилися ілюстратори: Веня Сон, Echomateriya, Максим Мошковський, Антон Або, Олесь Дерега, Марія Сипалова, Роман Рубан, студія "Сері/Граф", Андрія Єрмоленко й Ольга Гищак.
Організатори розповідають, що кожен з авторів створив власну версію коміксу, які не повʼязані між собою сюжетно. Їх обʼєднує лише робота БПЛА "Мара", яка "кошмарить русню".
Перший із 10 коміксів уже опублікували. Далі на сайті "Кошмари" викладатимуть інші роботи, допоки збір на 5,2 мільйона гривень не закриють.
Окрім того, можна взяти участь у розіграші коміксу, якщо задонейтити на суму від 300 гривень.
Гарантовано отримати комікс можна за пожертву на суму в 10 тисяч гривень.
Довідка
Frontline.Care – це волонтерська ініціатива, яку у квітні 2022 року заснували фахівці з IT, комунікацій і громадського сектору. За рік волонтери передали спорядження, засоби зв'язку, ударні дрони й тактичну медицину на суму більш як 18 мільйонів гривень для підрозділів ЗСУ й спецпризначенців.
"Мара" – це розвідувальний авіаційний комплекс українського виробництва. Його безпілотники здатні працювати на низьких висотах і в умовах поривчастого вітру 20 метрів за секунду.
Загальна вага комплексу складає близько 20 кг: два дрони з наземною станцією управління та антеною вміщуються у валізу.
Зазначається, що такі розміри дозволяють операторам "Мари" швидко розгортатися і мати максимальну мобільність – розвідкомплекс не потребує додаткового транспорту.
Оскільки "Мара" може перебувати у повітрі до 90 хвилин і має достатню стійкість до ворожої радіоелектронної боротьби, ці "літаки" ефективно працюють у тилу противника.
Як писала Рубрика, аеророзвідники Головного управління розвідки вже отримували авіаційний розвідувальний комплекс "Мара".
Нагадаємо, що видання The New York Times опублікувало комікс української ілюстраторки Жені Олійник What We Had To Lose ("Що нам довелося втратити").
Відмітимо, що в Україні справжній бум виробництва дронів. Зокрема, через те, що уряду вдалося спростити процедури для розробників та виробників озброєння та військової техніки.
У Румунії оголосили результати екзитполів на виборах президента. Попередньо, до другого туру виборів проходять чинний… Читати більше
У музеях Ватикану одночасно з’явилося вісім аудіогідів українською мовою. Також перша леді Олена Зеленська передала… Читати більше
Заступник міністра внутрішніх справ Богдан Драп'ятий нагадав, що з 25 листопада в Україні розпочнеться добровільне… Читати більше
Пункт пропуску "Шегині - Медика", який від вчора блокували польські фермери, розблоковано. Про це повідомляє… Читати більше
Дизайнер Роб Галліфакс з Великої Британії створив найбільшу в світі гральну карту, яка має висоту… Читати більше
Міжнародний науково-популярний часопис National Geographic представив щорічну підбірку найкращих фото. У цьому році відмітили роботи… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.