Про це говорять у команді президента, повідомляють співрозмовники "Української правди" у владі.
Як зазначили джерела, планується, що президент:
Що відомо про Умєрова
У велику політику він прийшов у 2019-му, коли партія "Голос" увійшла до Верховної ради. У 2020 році розпочав парламентські слухання щодо деокупації та реінтеграції Криму.
Після початку повномасштабного вторгнення Умєров брав участь у перемовинах щодо обміну полонених. Так за його допомоги вдалось повернути, зокрема й оборонців Азовсталі. Фонд держмайна під його керівництвом отримав майже чотири млрд грн від продажу об'єктів.
Окрім цього, парламент може призначити нового міністра культури та інформаційної політики.
Потенційною кандидаткою на цю позицію джерела УП називають Юлію Федів, яка очолювала Український культурний фонд.
Що відомо про Юлію Федів
Юлія Федів у 2018-2021 роках очолювала "Український культурний фонд". У вересні 2021 року Федів повідомила, що проти неї порушене кримінальне провадження.
1 липня 2021 року − 1 червня 2022 року була директоркою ГО "Громадське телебачення".
Нагадаємо, що 27 липня парламент підтримав відставку з посади міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка.
Нагадаємо, що 10 серпня УП з посиланням на співрозмовників у владі повідомляла, що президент Володимир Зеленський шукає заміну Олексію Резнікову на посаді міністра оборони. Розглядаються щонайменше два кандидати.
19 серпня Міністр оборони Олексій Резніков, коментуючи чутки про те, що президент шукає йому заміну на посаді оборонного відомства, заявив, що ця посада для нього "тимчасова історія", а звільнитися він і сам може.
Зеленський у відповідь на питання про ймовірність звільнення міністра оборони Олексія Резнікова 23 серпня заявив, що зможе коментувати кадрові рішення, коли будуть підписані ним відповідні укази.
"Я готовий коментувати будь-які кадрові рішення у нашій державі лише після того, як будуть підписані мною відповідні укази", підкреслив Президент.
28 серпня Резніков розповів, що обговорював із президентом можливості переходу на іншу посаду, але рішення має ухвалити сам Володимир Зеленський.
"Ми маємо дуже багато спілкування з президентом. Але воно на 98% стосується нашої оборони. Ще на 2% – із розмов про майбутнє нашої армії в контексті глобальному.
Але пропонувати людину на посаду міністра оборони – це право президента, і якщо він запропонує мені попрацювати над реалізацією іншого проєкту, то я б, мабуть, погодився. Бо ця посада, хто б на ній не був – це Голгофа", наголосив міністр оборони.
Як писала раніше Рубрика, найближчим часом у відставку повинні відправити міністра оборони України Олексія Резнікова.
Державний оператор тилу Міноборони вперше закуповує для військовослужбовців посилені добові польові набори продуктів №15. Про… Читати більше
Уряд Норвегії після консультацій з опозицією пропонує збільшити у 2025 році допомогу Україні до 30 мільярдів норвезьких… Читати більше
У Харкові презентували нову машину механізованого розмінування, яка може заглиблюватися до 30 см у ґрунт… Читати більше
Міністри закордонних справ «Групи семи» у вівторок висловили підтримку Україні та засудили «безвідповідальну та загрозливу… Читати більше
Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при Міністерстві культури та стратегічних комунікацій запускає національну кампанію«Ми… Читати більше
росія вислала британського дипломата. Це сталось після того, як його звинуватили у шпигунстві. Про це… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.