Про це повідомили у Рівненській ОДА, пише Рубрика.
У чому проблема?
З початку повномасштабного вторгнення загальна сума пожертв на потреби Збройних Сил та на підтримку гуманітарних ініціатив сягнула майже 100 мільярдів гривень.
Проте вже зараз волонтери говорять про те, що закривати збори стає дедалі важче.
Для порівняння, станом на лютий 2023 року середня сума донейту в "Повернись живим" становила 3500 гривень.
А у лютому 2022 року, рік тому, ця сума складала 2000 гривень.
За результатами опитування комунікаційної агенції Postmen сьогодні українці донатять на Збройні сили України в середньому 1 525 гривень на місяць, що вдвічі менше, ніж рік тому.
Більш ніж половина опитаних (56,8%) стверджує, що їхні витрати значно збільшилися. Водночас зросла й частка тих, у кого зменшилися заощадження чи вони взагалі відсутні. Про те, що мають фінансовий запас на пів року й більше, сказали менш як 40% респондентів.
Проте, будь-який донат на підтримку війська — потрібний і наближає перемогу. А креативний підхід в організації збору може бути тим, що допоможе зібрати необхідну суму швидше та ефективніше.
Яке рішення?
У Рівному організували благодійний велопробіг, на якому учасникам вдалося зібрали 300 тисяч гривень для українських захисників.
Як це працює?
"Сотня учасників благодійного велопробігу зібрали необхідні 300 тисяч гривень. Зібрані кошти витратять на закупівлю мобільного лазне-прального комплексу для 66 бригади ЗСУ", зазначили у повідомленні.
Відомо, що благодійний велопробіг "Миру і Здоров'я – DEUS VULT" – це традиційна соціальна ініціатива колективу Рівненської обласної клінічної лікарні імені Юрія Семенюка до Дня Незалежності.
Цьогоріч до акції долучилася сотня учасників. Зокрема дистанцію у 20+ кілометрів подолали 106 любителів велоспорту.
Серед учасників були як професіонали, для яких такий маршрут не є складним, так і початківці.
Додатково організатори підготували благодійний ярмарок. Кошти, що вторгували теж додалися до скарбнички збору.
Відмітимо, що перший такий велопробіг відбувся 8 років тому. Тоді у ньому взяли участь 36 медиків.
Торік захід став благодійним, об'єднав близько 100 учасників та зібрав понад 100 тисяч гривень на закупівлю турнікетів CAT G7 для формування 50 персональних аптечок нашим військовим.
Нагадаємо, як писала Рубрика, війна ще триває. Організатори зборів наголошують — для того, щоб наблизити перемогу, важлива кожна сума. Меседж "не буває маленьких донатів" — сьогодні актуальний, як ніколи.
Своєю чергою волонтери шукають нові способи розвивати культуру донатів. Вони стають ще креативнішими та вигадливішими у знаходженні нових способів залучення коштів.
"Рубрика" ж зібрала 10 креативних ідей з різних регіонів України, які вже стали рушіями для збільшення підтримки ЗСУ. Читайте докладніше у нашому матеріалі: "Лицарські турніри та благодійні велопробіги: 10 кейсів, які зробили збори на користь ЗСУ креативнішими".
З 25 грудня до 10 січня Львовом курсуватиме різдвяний трамвай з колядками. Він буде на маршруті… Читати більше
Миколаївський краєзнавець, колекціонер, моделіст Андрій Шинкаренко разом зі своїм сином Андрієм розробили та виготовили оригінальні… Читати більше
Українці у середу, 25 грудня, могли отримати фейкові повідомлення про заборгованість перед "Новою поштою". Проте… Читати більше
Оборонне відомство кодифікувало і допустило до постачання у підрозділах Сил оборони безпілотний авіаційний комплекс «Щедрик»… Читати більше
У Національному аерокосмічному університеті ім. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» відновили приміщення навчально-експериментальних майстерень, пошкоджених російськими… Читати більше
На борту літака авіакомпанії Azerbaijan Airlines, який сьогодні зранку впав поблизу Актау в Казахстані, перебувало… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.