Фото: Ілюстративне
Про це пише Рубрика, посилаючись на "Кримський вітер".
Як повідомляють місцеві жителі, поруч з Оленівкою було чути глухий вибух, після якого піднявся густий дим.
Також зазначають, що карети швидкої допомоги вже направились до місця події. Також у мережі з'явилося відео, на якому можна побачити стовп білого диму.
Водночас російські пропагандистські канали намагаються виправдати "приліт" на півострові. Вони пишуть, що в Оленівці нібито горить трава в степу.
"По Оленівці. Горить трава у степу. Працює МНС", – написав "радник голови Криму" Олег Крючков.
Нагадаємо, що 28 серпня, у тимчасово захопленому Криму знову чути звуки вибухів. Повідомляють про "роботу ППО" в районі Євпаторії.
Що відомо про вибухи в Криму
Нагадаємо, останнім часом в окупованому Криму все частіше лунають вибухи. У більшості випадків вони пов'язані з успішними ударами наших захисників по накопиченню ворожих солдатів, техніки та складах з боєприпасами.
Так 23 серпня було знищено російську зенітно-ракетну систему великого та середнього радіусу дії С-400 "Тріумф". Ліквідована як сама установка, так і встановлені на ній ракети і особовий склад, що знаходився поруч.
Пізніше ЗМІ повідомили про те, що українська розвідка висадилася у Криму. Стало відомо, що там відбулася битва в рамках спецоперації ГУР за участю плавальних засобів та авіації.
Представники ГУР у коментарі ЗМІ зазначили, що сьогоднішня вилазка мала характер рейду. Вона показала, що Крим в зоні досяжності для проведення операцій нашими бійцями.
Юсов також повідомив, що операція відбулася на території мису Тарханкут, у населених пунктах Маяк та Оленівка.
У ході спецоперації українські розвідники висадились на території тимчасово окупованого Криму та вивісили там прапор України.
Він уточнив, що українські військові вже повернулись після спецоперації, виконавши поставлені завдання.
За словами секретаря РНБО Олексія Данілова, скоріше за все, Україна буде звільняти Крим військовим шляхом. Адже лише у випадку деокупації півострова наша держава матиме певні гарантії безпеки.
А начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов заявив, що Сили оборони України здатні за необхідності уразити противника на будь-якій частині тимчасово захопленого росією Криму. При цьому росіянам та українцям-колаборантам краще покинути півострів.
Державний секретар США Марко Рубіо заявив, що американська сторона не буде надавати військову допомогу росії,… Читати більше
Міністерство оборони України продовжує вдосконалювати систему постачання для Збройних сил України та впроваджує новий механізм… Читати більше
У Будапешті на базі першої державної українсько-угорської школи відкрилася бібліотека для дітей. Тут всі охочі… Читати більше
Спецпосланник президента США Стів Віткофф стверджує, що після напруженої розмови в Білому домі президент України… Читати більше
У застосунку "Дія" за перші 8 годин роботи нової функції українці згенерували понад 90 тисяч… Читати більше
Цьогоріч виповнюється 160 років з дня першого публічного виконання Державного Гімну України. З цієї нагоди… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.