Про це повідомили у Дніпровській міській раді.
У чому проблема?
Ворог щодня обстрілює Україну. Найбільше дістається містам і селам, які знаходяться дуже близько до кордону з рф, а також до тимчасово окупованих росією територій.
"Важливий спортивний об'єкт для Дніпра. Тут приймали всеукраїнські змагання. Займалися діти. Сьогодні, окрім підприємства, російські ракети понівечили і його", – написав Сергій Лисак.
Також 28 липня у Дніпрі під час повітряної тривоги російська ракета влучила в житловий будинок, постраждало мешканців.
24 серпня, ворог також вдарив ракетами по Дніпру, семеро людей отримали поранення, пошкоджені будинки та інші будівлі, автобуси, авто, водогони та газогони.
Яке рішення?
У Дніпрі встановлюють залізобетонні модульні укриття на зупинках громадського транспорту та інших місцях великого скупчення людей.
Як це працює?
Зазначається, що торік у Дніпрі змонтували 36 укриттів різних типів, а з початку 2023-го – ще 22. Усі вони виготовлені на замовлення і безпечні для користування.
"За сприяння Міністерства оборони у 2015 році ми почали виготовляти укриття для військових, а вже на їх основі наша команда розробила укриття для Дніпра. Навесні цього року державне підприємство, яке має ліцензію та атестат про акредитацію, провело сертифікаційні випробування цієї споруди. За результатами випробувань наші модульні залізобетонні споруди належать до захисних споруд цивільної оборони. Клас сховища А-2, на що отримали сертифікат відповідності. Це найвищий клас безпеки для споруд, які можна монтувати на поверхні без заглиблення у землю", — зазначив Олег Яницький, представник заводу виробника.
Процес виробництва захисної споруди починається з виготовлення арматурного каркаса. Далі його розміщують у спеціальній формі та заливають високоякісним бетоном.
Укриття складаються з модулів, які перевозять до місця встановлення, і вже там зварюють між собою.
З таких модулів можна створити укриття різних розмірів — місткістю від 5 до 150 осіб одночасно. Укриття може витримати тиск до 40 тонн на квадратний метр. Тому вони є безпечними як для військових, так і для цивільних.
Одне таке укриття комунальники встановлюють протягом одного або двох тижнів, залежно від його класифікації. А місця для встановлення обираються спільно з Головним архітектурним управлінням так, щоб охопити як паркові зони, так і зупинки громадського транспорту.
"Укриття обирались таким чином, щоб вони були не тільки безпечними, а і органічно вливалися в архітектуру міста, не були яскравими та виглядали мінімалістично. Після завершення всіх робіт з встановлення кожне укриття щоденно прибирають комунальники Дніпра. Щодо біотуалету, то його комунальники обслуговують через день, а двічі на тиждень миють. Також, за потреби, всередині приміщення проводять обробку всіх поверхонь для ліквідації неприємного запаху", — йдеться у повідомленні міськради.
Нагадаємо, у Києві оновили мапу укриттів.
Також читайте, як у Києві після ремонту відкрили укриття на 200 осіб з кухнею та ліжками.
Раніше ми повідомляли, що у селі Горенка Київської області 82-річний житель Петро Вірко обладнав бетонне бомбосховище у власному домі, у якому разом із сусідами ховався від обстрілів у перший місяць російської агресії.
Починаючи з ночі 22 листопада росія не припиняє атакувати Україну ударними дронами типу "Shahed" та… Читати більше
Міністр закордонних справ Чехії Ян Ліпавський заявив, що у межах чеської ініціативи до кінця цього року в… Читати більше
У Харкові встановили новорічну ялинку на станції метро "Університет". Про це повідомила у Телеграмі пресслужба комунального підприємства… Читати більше
Поблизу Вугледара, що на Донеччині, російські окупанти розстріляли п’ятьох полонених бійців Збройних сил України. Про… Читати більше
Північнокорейських військових, які воюють на боці росії, вже зафіксували на Харківському напрямку фронту. Їхню чисельність не… Читати більше
Фільм розповідає про жінок у добровільному пожежно-рятувальному русі. Деталі дізнавалась “Рубрика”. У чому проблема? Довгий… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.