Фото: facebook.com/katya.pavlichenko
Про це у Фейсбуці повідомила заступниця міністра внутрішніх справ Катерина Павліченко, пише Рубрика.
У чому проблема?
Основна мета проєкту – створення безпечного освітнього середовища для дітей, удосконалення партнерства та комунікації поліції, рятувальників, закладів освіти, громади, батьківського та учнівського врядування.
Яке рішення?
Проєкт "Вихователь безпеки" дозволить громадам побудувати середовище для дітей вільне від булінгу, наркотиків і насильства.
Фахівці з безпеки знаходяться у закладах середньої освіти і "наглядають" приблизно за 1,5 тис. учнів. Вони зобов'язані попереджувати насильство серед школярів, вживання наркотиків тощо.
Як це працює?
"Учора завершили своє навчання ще 30 спеціалістів з безпеки в освітньому середовищі. Кожен з них має стати суттєвим посиленням для громад. МВС України разом з UNICEF Ukraine сумарно підготували уже близько 120 фахівців. Із них 85% уже працює в громадах з закладами освіти. Враховуючи вчорашній випуск, ми зможемо покрити сумарно 330 закладів освіти в 110 громадах", – зазначила Павліченко.
За її словами, в Україні вибудовується нова модель безпеки в освіті, і ці спеціалісти мають стати рушієм безпекової компетентності для учасників освітнього процесу.
Передбачається, що "вихователі безпеки" – громадяни, які будуть координувати питання безпеки у школі, – мають бути у кожному навчальному закладі України.
Пілотний проєкт "Вихователь безпеки" стартував в Україні з 11 листопада 2021 року. У Міністерстві внутрішніх справ планували його впроваджувати спочатку у 15 навчальних закладах України.
Нагадаємо, з 1 вересня у школах України діятимуть три формати навчання. В кожній області свій – в залежності від безпекової ситуації. Також з'явиться нова форма навчання у дистанційних школах.
Проте міністерство освіти і науки України вважає пріоритетом безпеку учасників навчального процесу. Тож повернення до очного навчання буде залежати від регіону.
Айтівець Олександр Павелко та дизайнерка Єлизавета Горбачова створили застосунок «ПДР.ai» зі штучним інтелектом та віртуальним помічником. Додаток… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Генеральним секретарем НАТО Марком Рютте. Про це… Читати більше
Канцлер Німеччини Олаф Шольц відкинув заяви Трампа про те, що президент України Володимир Зеленський є… Читати більше
19 лютого прем'єрка Данії Метте Фредеріксен заявила про збільшення оборонного бюджету країни на 2025-2026 роки на тлі… Читати більше
Якщо Кремль ставить під сумнів легітимність чинної влади в Україні та хотів би бачити вибори… Читати більше
Українські фармацевтичні виробники підписали декларацію щодо зниження та стабілізації цін на лікарські засоби. Вони погодилися… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.