Про це повідомляє пресслужба Міністерства закордонних справ Канади.
"Міністр закордонних справ Мелані Жолі оголошує про призначення Наталки Цмоць послом Канади в Україні. Вона замінить Ларису Ґаладзу", – йдеться у заяві.
У МЗС Канади заявили, що призначення Цмоць "відображає відданість Канади цим важливим відносинам".
"Вона є експертом з питань України й має багатий досвід й розуміння багатосторонньої канадської підтримки, в тому числі впровадження програм із розвитку демократії до незаконної анексії Росією Криму, започаткування операції UNIFIER та моніторингу Канадою виборів в Україні після президентської кампанії 2015 року", – йдеться у повідомленні.
При цьому зазначається, що новопризначений посол знає українську мову й "має глибокі зв'язки з українською громадою в Україні та Канаді".
У МЗС також додали, що вона слугуватиме "очима та вухами Канади в Києві" та гарантуватиме, що Канада зможе продовжувати підтримувати Україну "в цей складний час і в довгостроковій перспективі".
Наталка Цмоць обіймала посаду директора відділу науки й парламентської мережі в Міністерстві державної служби Канади, куди перейшла з Міністерства у справах корінних народів.
Вона також працювала у Міністерствах оборони та охорони здоровʼя. У 2011-2013 роках була радником із питань технічної співпраці в посольстві Канади в Україні.
росіяни не можуть досягнути своєї стратегічної мети захопити Україну, тому вдаються до залякування – ракетних… Читати більше
Президент Володимир Зеленський заявив, що закінчити війну без України неможливо. Якщо США домовляться з росією… Читати більше
На даний час вибори в Німеччині, які ведуть до зміни влади в країні, завершилися. Згідно… Читати більше
Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна працює з партнерами щодо поставок усіх п’яти систем Patriot,… Читати більше
Україна зі Сполученими Штатами Америки веде перемовини про угоду щодо рідкісноземів. Керівник Офісу президента зазначив,… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський розповів, що Сполучені Штати продовжують надавати Україні допомогу, нічого не зупинено.… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.