росіяни обстріляли Куп’янськ на Харківщині: постраждали 11 цивільних

росіяни 20 серпня здійснили артилерійський обстріл середмістя Куп'янська Харківської області, внаслідок чого постраждали 11 цивільних.

Про це повідомив очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

За його словами, 7 людей перебувають у важкому стані, троє — в середньому. Ще одній людині надали медичну допомогу на місці.

Окупанти після 14:00 кілька разів ударили з артилерії по центральній частині Куп'янська. Через російську атаку знищені та пошкоджені 5 автомобілів місцевих жителів, пошкоджене відділення «Нової пошти», виникло кілька пожеж.

За даними ОВА, сьогодні, 20 серпня, приблизно о 7-й ранку російсько-окупаційні війська обстріляли місто Куп'янськ. Важкого поранення зазнав цивільний чоловік приблизно 40 років. Наразі медики борються за його життя.

Окрім того, протягом минулої доби, 19 серпня, під обстрілами росіян були населені пункти Богодухівського, Харківського, Чугуївського, Ізюмського та Куп'янського районів.

В області пошкоджені приватні будинки, будівля агропідприємства, дитячий садок, пансіонат, пекарня, церква, складські приміщення та господарські споруди цивільних підприємств.

Також сталися пожежі на території м'ясокомбінату в Куп'янську, а в Кругляківці — на території лісництва.

AddThis Website Tools

Свіжі дописи

  • Новини

У Чернівцях 8-річний хлопчик продажем власних малюнків зібрав кошти для ЗСУ

У Чернівцях учень третього класу, продаючи власні малюнки рідним і близьким, зміг зібрати 30 тисяч гривень… Читати більше

Wednesday February 26th, 2025
  • Новини

МВС планує створити єдину платформу для збору інформації про зниклих безвісти

Міністерство внутрішніх справ планує запустити на своєму сайті Єдину інформаційну платформу для збору та обміну… Читати більше

Wednesday February 26th, 2025
  • Новини

У Львові презентували унікальну екоіграшку для дошкільнят та новий екопростір, де навчатимуть сортувати відходи

У Львові на території комунального перевізника Львівспецкомунтранс облаштували новий екопростір. Тут проводитимуть навчання, круглі столи,… Читати більше

Wednesday February 26th, 2025
  • Новини

У Румунії поліція затримала проросійського екскандидата в президенти Джорджеску

Румунські поліціянти затримали проросійського екскандидата в президенти Каліна Джорджеску, його відвезли на допит до Генеральної… Читати більше

Wednesday February 26th, 2025
  • Новини

В Одесі відкрилася виставка “Щоденники Часів”: артоб’єкти створені з уламків російських ракет та використаних куль

У культурному центрі «Уніон» в Одесі відкрилася виставка "Щоденники Часів" скульптора, заслуженого художника України Михайла… Читати більше

Wednesday February 26th, 2025
  • Новини

росія анонсувала переговори з США у Стамбулі: розглядатимуть роботу посольств

Представники США та росії проведуть у Стамбулі зустріч 27 лютого. Сторони обговорять роботу посольств. Про це повідомив… Читати більше

Wednesday February 26th, 2025