Фото: "Аеровокзал"
Про це пише Рубрика, посилаючись на видання "Аеровокзал", яке поділилося з Avianews ексклюзивними кадрами, як виглядає легендарний літак у серпні 2023 року.
У чому проблема?
Нагадаємо, у результаті повітряної атаки російських військ на аеропорт Гостомель під Києвом був спалений один із найбільших та найпотужніших літаків у світі українського виробництва АН-225 "Мрія".
Частина двигунів знищеного авіалайнера-гіганта Ан-225 "Мрія" продовжують працювати в інших українських літаках, писало РБК-Україна напередодні.
Яке рішення?
Розповідають, що вцілілі деталі з авіалайнера знімають фахівці держпідприємства "Антонов".
Як це працює?
Якщо буде прийняте рішення про створення нової версії літака, ці запчастини можуть використати під час будівництва.
Фото: "Аеровокзал"
Зазначають, що з Ан-225 вже демонтували крило та хвостове оперення, хоча за фюзеляжем ще вгадується найбільший у світі літак.
Фото: "Аеровокзал"
Під час бойових дій найбільших пошкоджень зазнала носова частина авіалайнера. Вогонь знищив кабіну пілотів зі всім обладнанням, носову секцію фюзеляжу, двигун, шасі та частину крила.
Фото: "Аеровокзал"
Збереглося хвостове оперення. Його можна буде використати в будівництві нового Ан-225.
Фото: "Аеровокзал"
Тим часом, частина двигунів знищеного авіалайнера-гіганта Ан-225 "Мрія" продовжують працювати в інших українських літаках, писала раніше Рубрика.
Фото: "Аеровокзал"
Ан-225 був оснащений шістьма двигунами Д-18Т. Такі самі використовують і транспортні літаки Ан-124 Руслан. ДП "Антонов"змогло відремонтувати три із шести двигунів "Мрії".
Два з них поставили як запасні частини на Ан-124.
Зазначають, що наявність цих запасних двигунів для "Русланів" зараз відіграють важливу роль. Завдяки цьому авіалайнери можуть не простоювали на технічному обслуговуванні, а виконувати вантажні перевезення. Зокрема:
Раніше ми писали, посилаючись на в.о. гендиректора "Антонова" Євген Гаврилова, що ДП "Антонов" будує другий літак Ан-225 "Мрія" після того, як він був зруйнований у лютому окупантами у ході наступу на Київщині. Очільник компанії говорить, що нова "Мрія" готова на третину.
Довідка
Під час одного з перших польотів, 22 березня 1989 року, цей літак встановив 110 світових рекордів, а за більш ніж 30 років експлуатації їх у доробку судна аж 240.
Літак Ан-225 "Мрія" – символ України та справжнє інженерне диво. Його прибуття в будь-яку країну світу приковувало увагу всіх місцевих любителів авіації.
Під час пандемії Covid-19 літак розвозив по світу великі партії захисних масок, костюмів, окулярів, дезинфекторів та апаратів штучного дихання. У деяких видах перевезень Ан-225 досі не має конкурентів.
"Мрія" була знищена в Гостомелі під час російського вторгнення, проте надія на відновлення найбільшого у світі літака живе. Для цього потрібні політична воля, технічні можливості та неабиякі фінансові вливання.
Для виготовлення вибухівки в Україні залучатимуть приватні компанії, яким надаватимуть фінансову підтримку у вигляді грантів. Про це… Читати більше
23 лютого в Німеччині голосують на дострокових виборах до Бундестагу, які визначать політичне майбутнє країни.… Читати більше
Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп "впевнений", що зможе домовитися про припинення вогню в Україні… Читати більше
У ніч на 23 лютого російські загарбники застосували проти України 267 безпілотників. Сили протиповітряної оборони… Читати більше
На фронті минулої доби, 22 лютого, було зафіксовано 112 бойових зіткнень Сил оборони України з російськими… Читати більше
У ніч 23 лютого російсько-окупаційні війська атакували Київську область безпілотниками. У столиці працювали сили протиповітряної оборони,… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.