Українець створив мобільну гру з віршами поетів України
Безкоштовну мобільну гру-головоломку на знання української поезії під назвою "Лагода" створив український розробник мобільних ігор Олександр Козлов.
Про він написав на своїй фейсбук-сторінці.
"Лагода задумувалась як спокійна, медитативна гра. Ця головоломка не кидає вам виклик, вона просто хоче допомогти вам розслабитися. Багато уваги приділено звуковим ефектам і атмосфері, на вас не давить жодний таймер, звідусіль не вистрибують рекламні банери. Їх узагалі у грі немає", — написав Козлов.
На початку гри користувач отримує вірш із дещо спотвореним змістом за одним з алгоритмів: переставлені місцями літери або слова, приховані літери, або додані зайві слова, які треба прибрати.
В Україні створили мобільний застосунок, що розповідає про історію русифікації нашої країни: навіщо це рішення
Щоб пройти рівень, гравець має виправити всі помилки: що менше помилок він сам зробить, то більше балів отримає. Набираючи бали, можна відкривати нових авторів у бібліотеці.
Зараз у грі понад 400 віршів більш як 30 українських поетів та поеток. Є поезія:
- Тараса Шевченка,
- Лесі Українки,
- Панаса Мирного,
- Майка Йогансена,
- Тодося Осьмачки, А
- ндрія Малишка та інших.
За словами розробника, у "Лагоді" зручний інструментарій для поширення віршів: їх тло навіть можна розфарбувати перед надсиланням у соцмережі.
Гра доступна для пристроїв на Android та iOS.
Довідка
Олександр Козлов також створив ігри "Кобза", "Літералі" та "Гра Слів" для вивчення української.
"літералі" – гра у слова для смартфонів та інших пристроїв, яку можна завантажити наразі лише на ґаджети, що працюють на операційній системі iOS. Вона має 200 рівнів і 77 завдань. Концепція гри полягає у проходженні завдань на час. У процесі задіяний лише один гравець, на відміну від попередньої "Гри Слів", де можна було змагатись з іншою людиною.
Рубрика раніше повідомляла, що у застосунку "Давай займемось текстом" з'явилась гра на знання українських діалектів.
Зауважимо, що в ігровій крамниці для ПК Steam зросла популярність української мови: за липень випередила 10 європейських мов.