Як повідомив очільник Дарницької райдержадміністрації Микола Калашник у телеграмі, днями завершився ремонт укриття, розташованого у підвальному приміщенні житлового будинку у Дарницькому районі.
У чому проблема?
Ще у середині травня через численні скарги мешканців столиці щодо закритих укриттів, які надійшли під час ракетної атаки, у Києві запланували перевірити та відкрити всі бомбосховища.
Проте на превеликий жаль, бажання врятуватися від обстрілів у бомбосховищі – все ж таки ватувало життя. Як раніше повідомляла Рубрика, уночі 1 червня внаслідок падіння уламків російських ракет у Києві загинули 3 осіб, серед яких дитина. Люди прибігли вночі до укриття, але їм не ніхто не відкрив.
Яке рішення?
Ця трагедія унаочнила проблему доступності укриттів. Відповідно було створено спеціальну комісію, яка мала перевірити бомбосховища Києва. Згодом за словами міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Олександра Камишіна, від загального фонду укриттів столиці комісія по перевірці вже оглянула сховища Києва, з яких третина виявилася непридатна. Він зазначав, що абсолютна більшість укриттів залишаються без вільного доступу.
Як працює це рішення?
Микола Калашник опублікував фото: як було до – і що стало після ремота.
«Робимо усі захисні споруди безпечними й комфортними для перебування!», – написав посадовець у соцмережі.
Також він нагадав, що до тогорічних 85 відремонтованих і укомплектованих обʼєктів додасться у поточному році ще 127. Наразі із цієї кількості готово 43, у 16 укриттях готовність робіт понад 90%, у 9 – понад 50%, ще нових 59 обʼєктів на початковій стадії реалізації завдяки дофінансованню Київрадою.
Нагадаємо, як раніше повідомляла Рубрика для мешканців столиці запустили чат-бот, який дозволяє самостійно оцінити стан укриттів. У чат-боті "Відкрий укриття" потрібно вибрати район Києва, а далі – вказати вулицю, де розташоване укриття. Спочатку бот запитає, чи є постійний доступ до укриття.
Далі попросить оцінити загальний стан приміщень ("сухе й комфортне", "брудне й завалене майном", "сире або затоплене", "аварійний стан").
Також потрібно відповісти, чи створені необхідні умови в укритті і чи є у ньому необхідне майно (місця для сидіння й лежання, питна вода). Насамкінець бот пропонує оцінити стан укриття від одного до п'яти.
Чат-бот "Відкрий укриття" доступний за покликанням.
У Запорізькій області добудовують третю підземну школу. В освітньому закладі навчатимуться 1000 дітей у дві… Читати більше
Росіяни б'ють з усіх типів зброї по центральній частині населених пунктів Куп'янської громади. Проте тут ні… Читати більше
Уряд ухвалив проєкт розпорядження, який передбачає зміни до переліку адміністративних послуг, які надаються органами виконавчої… Читати більше
Рішення Центрального банку росії (ЦБР) утримувати ключову ставку на рівні 21% може посилити дисбаланс в… Читати більше
Російський військовий вертоліт Мі-28 розбився у Воронезькій області, два члени екіпажу загинули. Про це повідомляє… Читати більше
Укрпошта пропонує українцям обрати найкращу поштову марку і блок серед випусків, присвячених важливим темам року.… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.