Про це повідомляє Рубрика.
У чому проблема?
Українські рятувальники сьогодні ще гостріше, ніж будь-коли, потребують знань надання першої допомоги постраждалим та їх постійної актуалізації.
Саме вони першими опиняються на місці події – ліквідації пожежі, наслідків аварії або обстрілів ворога. Їм доводиться приймати важливі рішення, які можуть врятувати життя інших людей, не просто максимально швидко, а й в умовах небезпечної ситуації чи під ворожим вогнем.
Тож, дії мають бути доведені до автоматизму. Відпрацювання надання першої допомоги в умовах тренінгів допомагає у реальних умовах зберегти життя.
Яке рішення?
Вмінням надавати першу допомогу українських рятувальників за програмою «Перший на місці події» навчає FAST Перша допомога і спецпідготовка.
Тренінги вже пройшли у Донецькій області (де навчилось близько 90 людей), Харкові (82 людини), Запоріжжі (78), Сумах (40), Кривому Розі (40), Кропивницькому (20), Полтаві (23), Дніпрі (80), Чернігові (40), Києві (20).
Навчання рятувальників Донецької області було організовано у партнерстві з благодійним проєктом підтримки українських пожежників, рятувальників та саперів «Українські вогнеборці». Тренінги для ДСНС в інших регіонах стали можливими за підтримки низки міжнародних організацій.
Як це працює?
В межах програми українські рятувальники під супроводом інструкторів розбирались, як працювати й надавати першу допомогу в зонах небезпеки.
Зокрема, практикувались оцінювати стан постраждалого за протоколом MARCH, зупиняти масивні кровотечі різними методами – від турнікетів до тампонування, накладати ізраїльський бандаж, забезпечувати прохідність дихальних шляхів, ставити назофарингеальний повітровід, надавати допомогу при пневмотораксі, травмах голови, переохолодженні, правильно переносити постраждалого тощо.
Навчання проходило із використанням сучасного тренувального обладнання та у спеціально змодельованих ситуаціях, максимально наближених до реальних.
«Завдяки нашим партнерам та донорам, рятувальники ДСНС просто зараз отримують практичні навички порятунку. Отримують таку саму підготовку, яку і їхні західні колеги в країнах, які вважаються зразком рятувального мистецтва. Для даного проєкту ми використовуємо розширену програму з першої допомоги. Сучасні стандарти та багато практичного відпрацювання забезпечують готовність ефективно діяти в тих надскладних умовах, в яких працюють героїчні рятувальники», – зазначив співзасновник FAST Федір Сердюк.
У сучасній війні технології стають справжньою зброєю, а кожен 3D-принтер – потужним інструментом для допомоги… Читати більше
31 жовтня ввечері російські загарбники вдарили керованими авіаційними ракетами по цивільному підприємству в місті Дергачі… Читати більше
Сполучені Штати Америки готують новий пакет військової допомоги для України, деталі якого будуть оприлюднені найближчим… Читати більше
У місті Фастів Київської області успішно завершили проєкт модернізації системи управління відходами, який став першою… Читати більше
Міністерство оборони України оголосило про початок бета-тестування сервісу оформлення відстрочки від мобілізації у мобільному застосунку… Читати більше
Українські оборонні технології залучили понад $25 млн іноземних інвестицій завдяки підтримці платформи Brave1, збільшивши цей… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.