Про це пише Рубрика, посилаючись на дані опитування від фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва спільно з Київським міжнародним інститутом соціології.
У чому проблема?
Нагадаємо, що в Україні з початку повномасштабного вторгнення російські війська вщент зруйнували 180 шкіл. Загалом понад 300 закладів освіти зруйновано, понад 1000 закладів освіти пошкоджені й підлягають експертизі.
Згідно з рішенням Уряду, обласні військові адміністрації за участю засновників закладів освіти мають забезпечити організацію початку навчального року залежно від безпекової ситуації в кожній окремій адміністративно-територіальній одиниці.
Як відомо, ще у липні 2022 року Міністерство освіти і науки опублікувало повний перелік рекомендацій щодо організації укриттів, який розробила Державна служба з надзвичайних ситуацій.
Загалом, у першому півріччі 2022/2023 навчального року:
Яке рішення?
У межа нового навчального року у школах України буде три формати навчання.
"З боку обласних військових адміністрацій має бути регулярний моніторинг безпекової ситуації в громадах. Залежно від рівня загроз прийматимуть формат навчання – очний, онлайн чи змішаний", – розповів прем'єр-міністр Денис Шмигаль.
Шмигаль також наголосив, що актуальною залишається онлайн-освіта, там, де є загроза життю чи здоров'ю дітей, очного навчання не буде.
"Місцева влада краще розуміє ситуацію у себе в громадах, а тому остаточні рішення про формат навчання прийматимуть саме на місцях", – додав прем'єр-міністр.
А чи це запрацює?
На запитання, як респонденти (які проживають разом зі своїми дітьми чи онуками, які навчаються у школі) ставляться до проведення дистанційного навчання у школах у зв'язку з війною:
Найбільше противників дистанційного навчання:
Батьки з сіл налаштовані до дистанційного навчання лояльніше – 36% підтримки за батьків із міст 31% підтримки.
На запитання, чи є в школі, де навчаються діти або онуки респондентів, безпечне й обладнане укриття на випадок повітряної тривоги або артобстрілу:
Окрім того, 93,5% опитаних заявили, що очне навчання має бути лише в тих школах, де є надійні укриття для всіх дітей і вчителів.
Методом face-to-face опитали 2021 мешканця на вільних від окупації територіях. Похибка не перевищує 2,8%.
Нагадаємо, що нещодавно у Міністерстві освіти дали рекомендації керівникам установ професійної передвищої та вищої освіти щодо початку навчального року у 2023-2024 роках. А також щодо формату навчання.
Як ми писали, шкільну дисципліну "Захист України", яка повинна бути корисним та цікавим предметом, планують оновити та актуалізувати.
У Румунії оголосили результати екзитполів на виборах президента. Попередньо, до другого туру виборів проходять чинний… Читати більше
У музеях Ватикану одночасно з’явилося вісім аудіогідів українською мовою. Також перша леді Олена Зеленська передала… Читати більше
Заступник міністра внутрішніх справ Богдан Драп'ятий нагадав, що з 25 листопада в Україні розпочнеться добровільне… Читати більше
Пункт пропуску "Шегині - Медика", який від вчора блокували польські фермери, розблоковано. Про це повідомляє… Читати більше
Дизайнер Роб Галліфакс з Великої Британії створив найбільшу в світі гральну карту, яка має висоту… Читати більше
Міжнародний науково-популярний часопис National Geographic представив щорічну підбірку найкращих фото. У цьому році відмітили роботи… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.