Про це американський лідер заявив на політичному зборі коштів у штаті Юта, повідомляє Reuters.
"У них є деякі проблеми. Це недобре, тому що коли погані люди мають проблеми, вони роблять погані речі", – сказав Байден.
За його словами, наразі Китай перебуває в біді і Сполучені Штати не хочуть завдавати шкоди Китаю, а лише прагнуть раціональних відносин із цією країною.
Ці слова Байдена нагадали його коментарі під час збору коштів у червні в іншому штаті, коли він назвав лідера Китаю Сі Цзіньпіна "диктатором" через день після візиту до КНР держсекретаря Ентоні Блінкена, який домовлявся про стабілізацію американсько-китайських відносин, які Пекін називає найнижчими з моменту їх встановлення у 1979 році. Тоді Пекін висловив обурення, але обмежився заявою МЗС про неприйнятність таких висловлювань на адресу китайського лідера.
Останні статистичні дані свідчать про те, що споживчий сектор Китаю з високою імовірністю впав у дефляцію, на фоні чого в липні відпускні ціни виробників товарів продовжили падіння.
Експерти припускають, що Китай вступає в епоху значно повільнішого економічного зростання зі стагнацією споживчих цін і заробітної плати, що контрастує з інфляцією в інших країнах світу. Наприклад, Сполучені Штати, найбільша економіка світу, впродовж тривалого періоду борються з високою інфляцією і намагаються зміцнити ринок праці.
Довідка
Китай з 10 серпня відновлює дозвіл на групові туристичні поїздки громадян до майже 80 країн світу, включаючи Європейський Союз, Японію, Велику Британію і Сполучені Штати.
Відтепер туристичні агенції та постачальники послуг онлайн-туризму в Китаї можуть відновити пропозиції групових турів до перелічених у документі країн і регіонів, а також послуги з бронювання авіаквитків і готелів для туристичних груп.
Як зазначається у повідомленні, перелік дозволених для групових турів держав розширено з урахуванням успішних результатів пілотної програми, що діяла від початку року, в ході якої "операції на ринку виїзного туризму були стабільними та впорядкованими й відігравали позитивну роль у просуванні туристичних обмінів та співпраці".
Ринок виїзних групових подорожей у Китаї було зупинено на початку 2020 року через пандемію COVID-19.
Після скасування протиковідних обмежень наприкінці минулого року уряд дозволив індивідуальний туризм, а протягом січня – березня, в рамках пілотного проєкту, були зняті заборони на групові тури до приблизно 60 країн, переважно Азійсько-Тихоокеанського регіону.
Нагадаємо, переговори в Джидді засвідчили посилення розбіжностей в питанні війни між Китаєм та росією. Фахівці Інституту вивчення війни (ISW) звертають на це увагу.
А заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжнародного співробітництва Арсеній Пушкаренко зазначив, що участь Китаю та країн Глобального Півдня в обговоренні Формули миру є проривом.
Печерський райсуд Києва відправив під варту народного депутата Євгена Шевченка. Йому оголосили підозру в держзраді… Читати більше
Спецпризначенці врятували з оточення у Курській області росії 16 військовослужбовців трьох різних підрозділів Сил оборони… Читати більше
15 листопада Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про деякі питання запровадження оцінювання повсякденного функціонування особи», яка визначає… Читати більше
Між Президентом України Володимиром Зеленським та майбутнім президентом США Трампом склалася конструктивна взаємодія — в української сторони… Читати більше
Значні зміни в популярності каналів та типів контенту продемонструвало нове дослідження медіаспоживання серед українців, проведене… Читати більше
Канцлер Німеччини Олаф Шольц і очільник Кремля володимир путін у п'ятницю, 15 листопада, провели телефонну розмову.… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.