Фото: Суспільне Миколаїв
Про це повідомляє Миколаївська міська рада, пише Рубрика.
У чому проблема?
Як раніше повідомляли, 13 вересня 2019 року Департамент ЖКГ Миколаївської міськради уклав договір з миколаївською фірмою ТОВ "ВіК Технології" на будівництво дюкера через річку Південний Буг за 74 мільйони гривень.
Підготовчий процес будівництва дюкера через річку Південний Буг розпочався 22 жовтня 2019 року. Тоді проклали 9 метрів труби.
У мікрорайоні Варварівка станом на 26 серпня 2020 року відбувалися роботи з прокладання мереж водопроводу в рамках проєкту будівництва дюкера через річку Південний Буг.
Реалізація цього інфраструктурного проєкту мала забезпечити якісною питною водою близько 20 тисяч мешканців віддаленого мікрорайону Варварівка.
Щоправда, згодом з'ясувалося, що дюкер не працював, бо так і не був переданий на баланс "Миколаївводоканалу" і числився у статусі об'єкта незавершеного будівництва.
Яке рішення?
"Після тривалих перевірок дюкер через річку Південний Буг введено в експлуатацію", зазначив очільник міста Олександр Сєнкевич.
Цю подію назвали історичною, адже за 230 років існування Миколаєва правий берег міста залишався без централізованого водопостачання.
Як це працює?
"Об'єкт знаходиться на балансі МКП "Миколаївводоканал". Отож жителі мікрорайону Варварівка можуть подавати заявки на підключення до централізованого водопостачання", – сказав Сєнкевич.
Як розповідають, буріння відбувалося під річкою для прокладки трубопроводу діаметром 400 міліметрів, який повинен живити Варварівку у 2 нитки.
Загальна протяжність – 1400 метрів під річкою. Загальна глибина буріння близько 23 – 25 метрів.
Для того, щоб під'єднатися до міської водопровідної мережі, громадянам треба звернутися до МКП "Миколаївводоканал" для отримання технічних умов й також зібрати пакет документів:
У мікрорайоні водопровідна мережа пролягає вулицями:
У міськраді запевнили, що вода для жителів Варварівки коштуватиме, так само як і для всіх миколаївців, тобто відповідно до затвердженого тарифу.
А також додали, що вартість підключення до централізованого водопостачання залежатиме від віддаленості будинків.
Нагадаємо, що в середині квітня минулого року російські ракети поцілили у водогін, який постачав воду до одного з найбільших південних обласних центрів України — Миколаєва.
Якщо раніше до кранів миколаївців надходила одразу питна вода з Каховського водосховища, весною люди залишилися без жодної. З часом вдалося відновити постачання технічної води, втім зовсім непридатної для вживання в їжу навіть після численних кип'ятінь.
Як все це відбувалося читайте у нашому матеріал: "До останньої краплі: як Миколаїв пів року живе без питної води".
Львівський п’ятикласник Роман Терлич за виграні на олімпіаді «Квести і Тести» 50 000 гривень купив… Читати більше
Айтівець Олександр Павелко та дизайнерка Єлизавета Горбачова створили застосунок «ПДР.ai» зі штучним інтелектом та віртуальним помічником. Додаток… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Генеральним секретарем НАТО Марком Рютте. Про це… Читати більше
Канцлер Німеччини Олаф Шольц відкинув заяви Трампа про те, що президент України Володимир Зеленський є… Читати більше
19 лютого прем'єрка Данії Метте Фредеріксен заявила про збільшення оборонного бюджету країни на 2025-2026 роки на тлі… Читати більше
Якщо Кремль ставить під сумнів легітимність чинної влади в Україні та хотів би бачити вибори… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.