fbpx
Сьогодні
10:38 08 Сер 2023

Українські стартапи зможуть позмагатися за $1 000 000 на Startup World Cup

English version here

1 серпня відкрилася реєстрація на український регіональний відбір глобального конкурсу-пітчу стартапів – Startup World Cup Ukraine 2023, переможець якого стане офіційним представником України на Великому фіналі Startup World Cup у США та отримає можливість виграти $1 000 000.

Умови участі у конкурсі: офіційно зареєстрований бізнес та можливість пітчити англійською мовою. В умовах воєнного стану Ukrainian Future, бізнес-інкубатор Малої академії наук України, що є офіційним представником глобального конкурсу Startup World Cup в Україні та організатором регіонального відбору, також радить стартапам-учасникам враховувати можливість виїзду за кордон.

Подати заявку на участь у Startup World Cup Ukraine 2023 стартап-команди можуть до 11 вересня за посиланням.

За результатами розгляду поданих заявок журі визначить 10 команд для участі в регіональному фіналі. Він відбудеться онлайн 21 вересня 2023 року. Переможець Startup World Cup Ukraine 2023 отримає можливість представити свій стартап у Великому фіналі Startup World Cup, що відбудеться 1 грудня 2023 року у Сан-Франциско (США), і виграти головний приз $1 000 000.

Окрім головного призу, на SWC щороку встановлюються додаткові призи від партнерів івенту. Крім того, команда стартапу-переможця регіонального відбору отримує квитки на Networking Party, можливість відвідувати воркшопи та зустрічі, що відбуваються в рамках Startup World Cup, наживо спілкуватися з інвесторами, інноваторами та засновниками техгігантів, які мають офіси у Кремнієвій долині

В Україні регіональний відбір Startup World Cup відбудеться уже втретє. Фіналістами Startup World Cup Ukraine 2020 та 2022 буди стартапи Kray Technologies (автоматичні безпілотники для внесення засобів захисту і підживлення рослин) та MANNA (інтерактивна медіа платформа для створення авторського 3D-анімаційного контенту, стрімінгу та соціальної взаємодії у VR середовищі). Обидва представили свої проєкти на головній сцені Grand Finale, що відбувся 2022 року у Сан-Франциско.

Startup World Cup – це одна з найбільших конференцій-пітчингів стартапів на планеті з фіналом у Кремнієвій долині, що триває 3 дні і збирає понад 2 500 інвесторів, більше 500 спікерів та близько 50 тисяч учасників з усього світу. Понад 50 країн проводять регіональні відбори Startup World Cup, визначаючи стартап-команду, яка представлятиме їх у Великому фіналі та змагатиметься за приз $1 000 000. Організатор глобального конкурсу Startup World Cup – міжнародна венчурна компанія Pegasus Tech Ventures, загальні інвестиції якої становлять понад $14 млрд, а в портфель входять такі компанії, як SpaceX, Twitter, Airbnb, SoFi та ін. З 2020 року офіційним представником Startup World Cup в Україні та організатором регіонального відбору конкурсу є Ukrainian Future, бізнес-інкубатор Малої академії наук України.

Регіональний відбір 2023 року проводиться за підтримки Ukrainian Startup Fund.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: