Рішення для відбудови: Південна Корея дозволить бізнесменам поїздки до України задля проєктів з реконструкції

Фото: З відкритих джерел
Уряд Південної Кореї прийняв рішення, яке дозволить корейським бізнесменам відвідувати Україну для переговорів стосовно їхньої участі в проєктах реконструкції і відбудови.
Про це з посиланням на власні джерела повідомляє Yonhap, цитує Рубрика.
У чому проблема?
Корейським громадянам заборонено відвідувати зони збройних конфліктів під загрозою покарання. В'їзд до України уряд Південної Кореї заборонив від лютого минулого року, коли російські війська розпочали вторгнення.
Яке рішення?
Уряд Південної Кореї ухвалив рішення дозволити корейським бізнесменам відвідувати Україну для переговорів стосовно їхньої участі в проєктах реконструкції і відбудови.
Рішення ухвалили як виняток з чинних правил.
Як це працює?
Раніше цього місяця в уряді Південної Кореї повідомляли про плани зробити виняток і дозволити бізнесменам в'їжджати в Україну для підготовки проєктів реконструкції.
Як розповіли співрозмовники видання, уряд країни має намір встановити обмеження на кількість подорожуючих бізнесменів не більш як 30 осіб одночасно та обмежити тривалість їх перебування в Україні двома тижнями.
Відповідно до корейського законодавства вони подорожуватимуть за винятковим використанням паспортів, у зв'язку з чим із цього місяця Міністерство закордонних справ оголосило про прийом заявок на поїздки до України.
Якщо кількість заявників перевищуватиме ліміт, їм буде запропоновано скоригувати час від'їзду, аби не перевищувати квоту.
В південнокорейському уряді очікують, що багато корейських компаній відвідають Україну, аби вивчити можливості участі в проєктах реконструкції. Про зацікавленість уже повідомили низка будівельних та інфраструктурних компаній, а також підприємств комунального й енергетичного секторів.
На урядовому рівні делегація на чолі з міністром земель Вон Хі Рьоном планує відвідати Україну пізніше цього місяця, а в жовтні до Києва має прибути делегація з енергетичних і заводських компаній, яку направить Міністерство промисловості Кореї.
Такі зусилля прискорилися після того, як президент Юн Сок Йоль здійснив несподіваний візит до Києва в липні та пообіцяв надати Україні пакет безпекової та гуманітарної допомоги та підтримати повоєнну відбудову.
Як повідомляла Рубрика, компанія Hyundai допоможе відновити Бориспільський аеропорт.
Девʼятий місяць підприємство не працює через безпідставні санкції. Працівники чернівецького машзаводу без зарплати. Владо! Допоможи!!!
Що робити Чернівецькому машзаводу, який доводять до банкрутства через безпідставні санкції???
Чернівецький ТОВ "Машзавод" вже майже рік знаходиться під санкціями. РНБОУ зняло санкції ще в листопаді 2022 року (за відсутністю підстав), а указу досі ще не немає про зняття санкцій з заводу. І це підприємство свідомо доводять до банкрутства, хоча в складний для Держави час має працювати на повну потужність, щоб підвищувати економіку. Працівники Чернівецького ТОВ "Машзавод" - це унікальні фахівці, які залишилися без коштів на їснування, а це у воєнний час, коли людям і так важко!!!