США уклали угоду щодо постачання 155-мм боєприпасів Україні з Болгарією та Південною Кореєю: як працює це рішення

Сполучені Штати Америки намагаються збільшити обсяги поставок критично важливих для України 155-мм боєприпасів, щоби підтримати контрнаступ Сил оборони.

Про це пише Financial Times, пише Рубрика.

У чому проблема?

За інформацією американських чиновників, Україна зараз здійснює до 8 тисяч артилерійських пострілів на день, що перевищує виробництво США. 

У Білому домі вже кілька місяців знають про те, що запаси боєприпасів в Україні виснажилися. Тому США активізували зусилля, щоб доставити снаряди Києву.

США активно працюють над збільшенням поставок надзвичайно важливих 155-мм боєприпасів для підтримки України в контрнаступі проти російських військ уздовж усієї лінії фронту.

Зусилля включають постачання від міжнародних партнерів найближчим часом, а також планується збільшити  виробництво у США протягом двох наступних років.

Яке рішення?

Зі слів американських посадовців, на яких посилається видання, Сполучені Штати вже уклали угоди з Болгарією і Південною Кореєю про постачання снарядів в Україну та ведуть перемовини з Японією про те ж саме.

Як це працює?.

Як зазначають співрозмовники видання, зусилля США з надання зброї зосереджені на постачанні більшої кількості снарядів калібру 155 мм.

Збільшення поставок прагнуть досягнути:

  • за рахунок міжнародних союзників у короткостроковій перспективі,
  • через нарощення виробництва в США протягом наступних двох років.

Згідно з даними армії США, Вашингтон має на меті виробляти до 90 тисяч боєприпасів на місяць до 2025 фінансового року, порівняно з 24 тисячами зараз і 14 тисячами на місяць до повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Тому Сполучені Штати:

  • будують більше виробничих ліній,
  • переоснащують завод у Канаді,
  • встановлюють нову складальну лінію в штаті Техас,

Армійські чиновники заявили, що вони також можуть створити нові потужності для завантаження, складання і пакування 155-мм боєприпасів в штатах Арканзас, Айова і Канзас.

Довідка

Нагадаємо, щораніше США виділили пакет військової допомоги Україні на 800 млн доларів. До його складу вперше увійшли касетні боєприпаси.

У Білому домі раніше пояснювали, що надання касетних боєприпасів – тимчасовий захід, поки не будуть розгорнуті потужності для виробництва звичайних артилерійських боєприпасів. Крім того, Україна зобов'язалась мінімізувати ризик використання касетних боєприпасів.

Як писала Рубрика, німецька збройна компанія Rheinmetall планує восени відкрити центри з ремонту танків в Україні, для чого вже готує фахівців.

Окрім того, Німеччина оновила список військової допомоги, яку було передано Україні. Зокрема, Збройним силам України серед іншої зброї надійшли десятки розвідувальних дронів і самохідні зенітні установки Gepard.

Свіжі дописи

  • Новини

Запустили проєкт допомоги переселенцям у місцях тимчасового проживання Полтавщини та Кіровоградщини: як працює рішення

Громадська організація "Інша Жінка" за фінансової підтримки Гуманітарного Фонду для України реалізує проєкт із захисту… Читати більше

Sunday July 7th, 2024
  • Новини

Міносвіти запустило сайт для вступників, де можна знайти та обрати профтех по всій Україні

В Україні з'явився сайт, де можна буде вступникам підібрати профтехучилище за своїми вимогами та вподобаннями.… Читати більше

Sunday July 7th, 2024
  • Новини

ФРН реконструювала лікарню та побудувала дві сонячні електростанції й кол-центр в Солоному на Дніпропетровщині

Уряд Німеччини профінансував реновацію приміщень КНП "Солонянська багатопрофільна лікарня". Також встановлено сонячні електростанції в лікарні… Читати більше

Sunday July 7th, 2024
  • Новини

Зброя рф фактично складає будинки: у ЗСУ пояснили, чому довелося відійти на нові позиції у Часовому Яру

Російські загарбники бʼють по Часовому Яру Донецької області КАБами, ствольною артилерією та важкими вогнеметними системами… Читати більше

Sunday July 7th, 2024
  • Новини

У Франції проходить голосування у другому турі парламентських виборів

У Франції в неділю, 7 липня, проходить голосування у другому турі дострокових парламентських виборів, на… Читати більше

Sunday July 7th, 2024
  • Новини

Потенціал річки Дніпро: Greenpeace та Ro3kvit представили масштабне дослідження

У місті Кременчук Полтавської області експерти Greenpeace Центральної та Східної Європи та Урбаністичної коаліції Ro3kvit… Читати більше

Sunday July 7th, 2024

Цей сайт використовує Cookies.