Про це повідомляє Агентство стратегічного маркетингу MAKE SENSE.
У чому проблема?
Війна і поява більш «важливих» проблем ще більше актуалізували потребу дітей у безпечному просторі, де вони будуть захищені, матимуть доступ до програм покращення ментального та фізичного здоров'я та освітніх можливостей.
Яке рішення?
В результаті аналізу проблем дитячих будинків та дітей ВПО виникла ідея BLAGOMAY HUB – безпечного простору, де кожна соціально незахищена дитина матиме свій простір безпеки, розвитку та підтримки.
Як це працює?
Екосистема проєкту містить такі складові:
При створенні проєкту в MAKE SENSE орієнтувались на кращий міжнародний досвід великих благодійних організацій, які працюють з категорією vulnerable children. У розвинених країнах такі організації беруть на себе більшу відповідальність і створюють власні великі проєкти.
"Головна зміна, яка відбулась в фонді – це еволюція, перехід від просто закриття гарячих потреб дітей до створення власного потужного проєкту, в якому об'єднана багаторічна експертиза та досвід Благомай. Благомай ХАБ – це справжня інновація в Україні, яка задає новий рівень благодійності і на конкретному проєкті показує, що значить бути справді видатним українським фондом!", зазначив Кирил Терещенко, власник MAKE SENSE.
Своєю чергою Костянтин Голубятніков, співзасновник фонду Благомай зауважив: "Ми створюємо найбільшу мережу українських благодійних освітніх центрів, в яких підлітки від 13 до 18 років зможуть почуватися в безпеці та отримати безкоштовно всю необхідну допомогу, а також комплекс важливих знань та практичних навичок для соціалізації, розкриття свого таланту та більш якісного життя. Ми віримо що цей проєкт – це шлях взяти під контроль реальні позитивні зміни в житті дітей!".
Відкриття першого BLAGOMAY HUB в Києві заплановано на серпень, другого в Сумах – на жовтень 2023 року.
Допомогти відкрити BLAGOMAY HUB у своєму регіоні може кожна компанія або меценат, звернувшись за контактом: Спотикайло Олег, керівник відділу фандрейзингу, info@charitymay.com, телефон 067-216-99-55.
Як ми писали, німецька ініціатива #WeAreAllUkrainians у партнерстві з представництвом міжнародної організації Plan International Ukraine розпочинають в Україні реалізацію проєкту з регіонального гуманітарного реагування.
Проєкт має на меті сприяння отриманню доступу до освіти онлайн та спрямований на підтримку вразливих дівчаток і хлопчиків молодшого шкільного віку з родин, які постраждали від війни в Україні та є внутрішньо переміщеними особами.
Рубрика також інформувала, що з початку повномасштабного вторгнення росії постраждали 1589 дітей, а також отримали поранення різного ступеня тяжкості 1090 неповнолітніх.
У Київської області на базі однієї із медустанов Вишгорода запрацювало реабілітаційне відділення. Про це виконувач… Читати більше
Журналісти дістали підтвердження від Пентагону, що указ президента США Дональда Трампа про призупинення на 90… Читати більше
У Львові, в Центрі інтелектуального мистецтва "Меркурій", відкрили виставковий проєкт "Лисик", де презентують творчий доробок… Читати більше
На Харківщині, в Куп’янському районі, запровадили примусову евакуацію родин із дітьми з чотирьох населених пунктів… Читати більше
Greenpeace Україна та Європейська рада з виробництва сонячної енергії запрошує кластерні та надкластерні лікарні взяти… Читати більше
У Таїланді набув чинності закон про легалізацію одностатевих шлюбів. З цієї нагоди в країні організували… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.