MAKE SENSE та Благомай створюють мережу дитячих центрів безпеки, розвитку та підтримки: як працює це рішення
Агентство стратегічного маркетингу MAKE SENSE розробило ідею та стратегію створення найбільшої в Україні мережі дитячих просторів для БФ Благомай. Благодійний фонд Благомай – один з найбільших фондів України, який за період існування допоміг більше ніж 35 000 дітей з дитячих будинків та дітей ВПО.
Про це повідомляє Агентство стратегічного маркетингу MAKE SENSE.
У чому проблема?
Війна і поява більш «важливих» проблем ще більше актуалізували потребу дітей у безпечному просторі, де вони будуть захищені, матимуть доступ до програм покращення ментального та фізичного здоров'я та освітніх можливостей.
Яке рішення?
В результаті аналізу проблем дитячих будинків та дітей ВПО виникла ідея BLAGOMAY HUB – безпечного простору, де кожна соціально незахищена дитина матиме свій простір безпеки, розвитку та підтримки.
Як це працює?
Екосистема проєкту містить такі складові:
- БЕЗПЕКА ТА ЗДОРОВ'Я – місце спокою, безпеки, любові, де дитину чують та розуміють, і де вона може попіклуватися про себе; тут проходитимуть тематичні семінари та тренінги, практичні заняття, спортивні ігри, консультації психолога, медичних та юридичних фахівців.
- ОСВІТА ТА SOFT SKILLS – місце особистого, загального та професійного розвитку, із доступом до сучасних технологій, вивчення мов, комп'ютерних технологій, професійної орієнтації тощо.
- СОЦІАЛІЗАЦІЯ ТА ПІДТРИМКА – місце взаємодії зі світом, участі в житті інших та індивідуального підходу до кожної дитини, отримання навичок соціальної активності та розширення соціальних зв'язків, постановка цілей та виявлення мрій і бажань дитини.
При створенні проєкту в MAKE SENSE орієнтувались на кращий міжнародний досвід великих благодійних організацій, які працюють з категорією vulnerable children. У розвинених країнах такі організації беруть на себе більшу відповідальність і створюють власні великі проєкти.
"Головна зміна, яка відбулась в фонді – це еволюція, перехід від просто закриття гарячих потреб дітей до створення власного потужного проєкту, в якому об'єднана багаторічна експертиза та досвід Благомай. Благомай ХАБ – це справжня інновація в Україні, яка задає новий рівень благодійності і на конкретному проєкті показує, що значить бути справді видатним українським фондом!", зазначив Кирил Терещенко, власник MAKE SENSE.
"Що далі, то більшій кількості людей потрібна підтримка": як у Кривому Розі активісти створюють Центр відновлення постраждалих від війни
Своєю чергою Костянтин Голубятніков, співзасновник фонду Благомай зауважив: "Ми створюємо найбільшу мережу українських благодійних освітніх центрів, в яких підлітки від 13 до 18 років зможуть почуватися в безпеці та отримати безкоштовно всю необхідну допомогу, а також комплекс важливих знань та практичних навичок для соціалізації, розкриття свого таланту та більш якісного життя. Ми віримо що цей проєкт – це шлях взяти під контроль реальні позитивні зміни в житті дітей!".
Відкриття першого BLAGOMAY HUB в Києві заплановано на серпень, другого в Сумах – на жовтень 2023 року.
Допомогти відкрити BLAGOMAY HUB у своєму регіоні може кожна компанія або меценат, звернувшись за контактом: Спотикайло Олег, керівник відділу фандрейзингу, [email protected], телефон 067-216-99-55.
Як ми писали, німецька ініціатива #WeAreAllUkrainians у партнерстві з представництвом міжнародної організації Plan International Ukraine розпочинають в Україні реалізацію проєкту з регіонального гуманітарного реагування.
Проєкт має на меті сприяння отриманню доступу до освіти онлайн та спрямований на підтримку вразливих дівчаток і хлопчиків молодшого шкільного віку з родин, які постраждали від війни в Україні та є внутрішньо переміщеними особами.
Рубрика також інформувала, що з початку повномасштабного вторгнення росії постраждали 1589 дітей, а також отримали поранення різного ступеня тяжкості 1090 неповнолітніх.