Як повідомляє Рубрика, про це мовиться на сайті Благодійного фонду Катерини Білоруської.
У чому проблема?
Діти в Україні продовжують потерпати від війни росії проти України. Їм доводиться покидати свої домівки та друзів. Через тривалий стрес від щоденних обстрілів, вимушеного переїзду у більш безпечне місце, адаптацію, дітям потрібна додаткова мотивація та підтримка.
Яке рішення?
Тому аби допомогти дітям відволіктись від подій сьогодення, авторка книги "Таємні історії маленьких і великих перемог" разом з Kateryna Biloruska Foundation провели читання для дітей з прифронтових територій, які зараз перебувають на оздоровленні у Сокальській санаторній школі, що на Львівщині.
Цей навчальний заклад прийняв на оздоровлення дітей у складних життєвих обставинах з Донеччини, Миколаївщини, Полтавщини, Херсонщини та інших областей. Серед них:
Як це працює?
Перша україномовна терапевтична книга "Таємні історії маленьких та великих перемог" – це дієвий інструмент допомоги для батьків з дітьми, які мають ознаки стресу чи тривожності викликаних межовим досвідом війни.
Книга створена спеціально для того, щоб допомогти українським дітям пережити страшні події сьогодення. У 10 оповіданнях обережно та делікатно зображуються теми втрати дому, переїзду, адаптації, емоційних переживань, суму за рідними речами та очікування на перемогу.
Історії стосуються втрати дому, переїзду, туги за рідними, агресії, ставлення до інвалідності, загибелі захисників України, очікування перемоги тощо.
Так, 30 дітей з прифронтових територій, які на собі сповна відчули жахіття війни мали змогу не лише послухати книгу з уст письменниці, а й поставити їй питання, які турбують вже давно. Натомість авторка поділилась з дітьми особистою історією, яка надихнула її на створення книги.
"Ця зустріч показала, наскільки діти готові говорити на складні теми. Вони цього потребують. Книжки є хорошою точкою входу до розмов на складні теми. Я трохи боялася цієї зустрічі, але була настільки враженна, що діти готові осмислювати і слухати. Переконана, що такі розмови повинні вестися якомога частіше та сміливіше з ініціативи дорослих. І я безмежно дякую фонду за те, що він провадить такі розмови", зазначила Таня Стус.
Відмітимо, що:
Прослухати аудіокнижку абсолютно безплатно можна на платформі АБУК, а також у розділі "Аудіо" у мобільному застосунку MEGOGO.
Додамо, що впродовж літа у цій санаторній школі Kateryna Biloruska Foundation проводить тренування для дітей з прифронтових територій у межах програми "Спортивний наставник", аби допомогти знайти мотивацію для здорового життєвого шляху, а також психологічно відновитись через заняття спортом.
Як писала Рубрика, уже понад рік у 22 українських містах діють простори проєкту "СпівДія заради дітей". Тут діти отримують психологічну підтримку, знаходять нові захоплення та друзів, навчаються та розвиваються. Часом — не лише одне з одним, а й навіть із батьками.
"Рубрика" поспілкувалася з керівницею проєкту, щоб дізнатися, як це працює та як за рік роботи вже вдалося допомогти понад 80 000 дітей. Читайте докладніше у нашому матеріалі: "Дві години безтурботного дитинства": як проєкт підтримки дітей допомагає маленьким українцям під час війни".
У Львові в готелі поблизу центра міста пролунав вибух, внаслідок чого постраждав чоловік. Про це… Читати більше
У Сумах внаслідок ворожого обстрілу 30 січня зросла кількість жертв до 11 осіб: помер у… Читати більше
Гора Демарія є одна з найбільш мальовничих вершин Антарктиди, яка знаходиться всього за 8 км… Читати більше
Вірш Тараса Шевченка "Думка" ("Нащо мені чорні брови…"), який він написав у 1838 році, презентували… Читати більше
Країни Північноатлантичного Альянсу повинні готуватися до війни та більше витрачати на оборону, інакше російська федерація… Читати більше
Офіційно зареєструвала торгівельну марку в США українська компанія DroneUA, яка працює у галузях енергетики, сільського… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.