fbpx
Сьогодні
Фото 19:47 31 Лип 2023

Рішення для перемоги: в Україні презентували благодійні марки, намальовані воїнами ТрО

Фото: okko.ua

Наприкінці липня вийшли друком унікальні поштові марки, присвячені й намальовані бійцями ТрО. Ініціаторами цього випуску стали мережа ОККО і Фонд "Повернись живим".

Про це повідомили на сайті Okko, інформує Рубрика.

У чому проблема?

У квітні 2023 мережа ОККО і фонд "Повернись живим" оголосили новий спільний проєкт для допомоги ЗСУ – "ОКО ЗА ОКО 2. Озброїмо ТрО до зубів".

Метою проєкту є повністю закрити нагальну потребу усіх бригад територіальної оборони в автоматичних гранатометах, великокаліберних кулеметах та мінометах. Для цього компанія і фонд збирають 400 мільйонів гривень.

Яке рішення?

Фонд "Повернись живим" і Okko презентували поштові марки, які намалювали військові тероборони. Гроші від продажу підуть на "ОКО ЗА ОКО. Озброїмо ТрО до зубів".

Як це працює?

"Бійці тероборони – люди абсолютно різних мирних професій, які покинули свій дім, роботу, бізнес і приєдналися до лав захисників нашої незалежності. Випущені марки – це данина їхній мужності. І водночас це прояв їхнього оптимізму й віри в перемогу. Наш задум полягав у тому, щоб дизайн марок розробили художники та ілюстратори, які самі зараз перебувають у лавах ТрО. Від цього марки набувають додаткової, особливої цінності", – розповіла керівниця департаменту комунікацій ОККО Ярослава Полякова.

Авторами ескізів виступили військові ТрО Руслан Піхота й Тамара Поліщук. Кожен марковий аркуш надрукований в єдиному екземплярі.

Придбати марки можна буде на онлайн-аукціоні, який у серпні проведе Фонд "Повернись живим". Також на кожному аркуші марок прошитий код із відеозверненням від авторів.

Зазначається, що кошти від їх продажу підуть у фонд ініціативи "ОКО за ОКО 2. Озброїмо ТрО до зубів", мета якої зібрати 400 мільйонів гривень на забезпечення колективним піхотним озброєнням усіх бригад Сил територіальної оборони.

Фото: okko.ua

Автор одного з ескізів Роман Піхота для відображення типового шляху бійця ТрО – від початку повномасштабної війни й до майбутньої перемоги – обрав жанр коміксу, у якому власне і працює.

Тамара Поліщук, авторка другого сюжету, створила марку "У дорозі", де персонажами є не лише воїни ТрО, а й їхні чотирилапі друзі.

Фото: okko.ua

Нагадаємо, в Італії випустили другу марку на підтримку України, до створення якої були залучені сучасні українські митці.

Рубрика повідомляла, що найвищу нагороду на премії "Азіаго", яку також називають "філателістичним Оскаром" здобула українська поштова марка "Русскій воєнний корабль, іді…!".

Рубрика:
Події

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: