Промислово-будівельна група «Ковальська» підписала угоду з Invest International на отримання кредиту в розмірі €27 млн для розвитку виробництва екологічно чистих газобетонних блоків і панелей корпорації Aircrete Europe в Україні. Кредит фінансується Голландським фондом (Dutch Good Growth Fund) і буде використаний для закупівлі обладнання та введення в експлуатацію нового виробничого заводу біля села Розвадів у Львівській області.
Проєкт є важливою складовою поточних зусиль з відбудови України та демонструє приклад ефективної співпраці між бізнесом і міжнародними інституціями різних урядів у забезпеченні умов для швидкого відновлення нашої країни.
Сергій Пилипенко, генеральний директор Групи «Ковальська»: «Через масштаб руйнування приватний сектор разом з державою відіграють вирішальну роль у відбудові. «Ковальська» налаштована на відновлення України. Для цього нам потрібні стратегічні інвестиції та міжнародне партнерство. Фінансування цього проєкту через Invest International було дуже продуктивним, і я з нетерпінням чекаю продовження нашої взаємодії під час майбутнього великого будівництва в Україні».
Йост Оортхуйзен, генеральний директор Invest International: «Фінансування цього проєкту є важливим для Invest International з огляду на його актуальність у контексті відбудови в Україні. Ми усвідомлюємо, що попереду стоїть монументальне завдання відновлення того, що було зруйновано під час війни. Це дає можливість стимулювати іноземні інвестиції й заохочувати інновації, які охоплює цей проєкт. Він дозволить Aircrete Europe, як нідерландській корпорації, ще більше розширити своє стійке та економічно ефективне технологічне рішення для традиційно енергоємної галузі».
Ральф Баєр, керуючий директор Aircrete: «Наш проєкт в Україні є важливим кроком у відбудові. Завод буде оснащений сучасними інноваціями корпорації Aircrete, щоб досягти найвищого рівня автоматизації, продуктивності та виняткової якості продукції з надгладкими поверхнями. Ми дякуємо «Ковальській» за довіру в цьому знаковому проєкті будівництва зразкової фабрики в Європі».
Технологія виробництва Aircrete Europe з виготовлення «легкого бетону» (у промисловості відома як «автоклавний газобетон») заощаджує приблизно 20% споживання енергії в будівлях завдяки відмінним ізоляційним властивостям. Також вона має додаткову перевагу уникнення значної частини ерозії ґрунту, пов'язаної з видобутком глини для виробництва традиційної цегли.
Реалізація проєкту сприятиме досягненню Цілей Сталого Розвитку ООН, зокрема 8 (Гідна праця), 9 (Промисловість, інновації та інфраструктура) і 13 (Дії щодо зміни клімату). Очікується, що під час будівництва заводу буде створено додаткову пряму місцеву зайнятість приблизно 350-400, а на етапі експлуатації – приблизно 240 нових робочих місць. Загалом проєкт має на меті зробити внесок у міжнародні зусилля з підтримки відновлення України й розвитку інноваційної, сучасної та зеленої економіки.
У День пам’яті жертв голодоморів, у Києві відбувся Третій Міжнародний саміт з продовольчої безпеки. Держави-учасниці… Читати більше
У ніч на 24 листопада російські загарбники атакували Україну 73 ударними БпЛА типу Shahed та… Читати більше
У Кривому Розі понад 130 тисяч абонентів залишилися без тепла через аварійну ситуацію: без опалення… Читати більше
У неділю, 24 листопада, в Румунії розпочався перший тур виборів Про це інформує Рубрика, посилаючись… Читати більше
Протягом минулої доби, 23 листопада, на фронті російські окупанти найбільше тиснули на Покровському та Курахівському… Читати більше
Учасники Кліматичного саміту ООН COP29, який відбувався в Дубаї, досягли важливого рішення щодо кліматичного фінансування.… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.