fbpx
Сьогодні
Позиція 12:23 27 Лип 2023

Яка різниця між перфорованими стелажами та сітчастими

Перфоровані та сітчасті стелажі — схожі типи конструкцій для зберігання та організації предметів та мають кожен свої особливості. Стелажі перфоровані складаються з металевих полиць (за необхідності) та задніх стінок з круглими   отворами, що дозволяють вставляти навісне обладнання (гачки) із різною міжосьовою відстанню. Такі стелажі є досить гнучкими у використанні, оскільки можна легко переміщати гачки, використовувати гачки різної довжини (в залежності від типу продукції), регулювати їх висоту або розташування, забезпечуючи належну організацію й зручний доступ до предметів. А сітчастий стелаж — це металеве обладнання для зберігання, особливість якого полягає у тому, що полиці або задні стінки виготовляються з металевого дроту у формі решітки. При чому, якщо це формат задньої стінки, вона також слугує для розташування на ній навісного обладнання (гачків) відповідного кріплення. Якщо це решіткові полиці, то вони є більш легкими, не втрачають несучу здатність та мають чудові протипожежні характеристики. 

Взагалі як стелаж торговельний сітчастий, так і торговий стелаж перфорований мають дещо спільне. Зокрема, їх об'єднує відкрита конструкція. Як перфоровані, так і сітчасті стелажі мають відкриту конструкцію з простором між полицями або решітками. 

Ключові відмінності між сітчастими стелажами та стелажами з перфорацією

Серед головних відмінностей між цими типами стелажів:

  1. Конструкція. Перфорований стелаж має суцільну поверхню з отворами, тобто з перфорацією. Сітчасті стелажі ж мають сітчасту структуру, що складається з металевих прутів або дроту, які утворюють комірки.
  2. Видимість і доступність. Структура перфорованих стелажів забезпечує кращу  видимість і безпеку предметів, що зберігаються. Сітчасті стелажі відрізняються більшою проникністю повітря і світла.
  3. Навантаження. Обидва типи стелажів є досить міцними. Зокрема, стелаж із сітчастими полицями   не втрачає своїх несучих здібностей та є дорожчим у порівнянні з перфорованим стелажем. Часто сітчасті стелажі замовляють преміальні маркети задля збільшення привабливості та естетичності простору.
  4. Використання. Стенд перфорований використовується для зберігання дрібних предметів або товарів. Сітчасті стелажі навпаки використовуються для зберігання великих та об'ємних предметів, оскільки конструкція забезпечує більш відкритий доступ і легке переміщення (для гачків також, просто гачки матимуть інший конструктив, щоб можна було зачепити його саме на сітку).

Яка різниця між перфорованими стелажами та сітчастими

Фінальний вибір між перфорованими та сітчастими стелажами залежить від конкретних потреб. Якщо вам складно визначитись з тим, купити сітчастий стелаж чи перфорований, звертайтеся до фахівців Hold.

Hold — компанія, що займається комплексною оптимізацією складських просторів і торгових площ. На сайті ви знайдете широкий вибір торгового обладнання, зокрема різноманітні стелажі для будь-яких цілей. Серед асортименту різноманітні сітчасті стелажі, стелаж перфорований пристінний тощо. Менеджери Hold допоможуть вам підібрати стелажі, які відповідатимуть вашим бажанням та потребам. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: