Про це йдеться у повідомленні Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики, інформує Рубрика.
Так, питання про відставку Ткаченка буде розглядатися шляхом голосування в сесійній залі Верховної Ради.
Народний депутат Ярослав Железняк зауважив, що вже було багато випадків, коли перед відставкою профільний комітет не бере на себе пряму рекомендацію, а виносить рішення на розгляд у сесійній залі парламенту.
"Тому це рішення гуманітарного комітету відкриває шлях до винесення питання у залу, у пленарній залі пана Ткаченка звільнять", — зазначає Железняк.
Що відомо про звільнення Ткаченка?
21 липня до Верховної Ради надійшла заява від Олександра Ткаченка про звільнення з посади міністра культури за власною ініціативою. Той заявив, що напередодні ввечері приніс прем'єр-міністрові Денису Шмигалю заяву "через хвилю непорозуміння щодо важливості культури під час війни".
Ткаченко каже, що "лише потім здивувався" заяві Володимира Зеленського — ввечері 20 липня президент публічно, у традиційному вечірньому зверненні до всієї країни, попросив премʼєр-міністра розглянути заміну міністра культури.
"Радіо Свобода" вказує, що за 8 годин до відставки Ткаченко в розмові із журналістами звільнятися не збирався.
За час роботи на посаді глави Мінкульту на адресу Олександра Ткаченка неодноразово надходила критика щодо його політики. Наприклад, Ткаченко виступив проти закриття музею Булгакова у Києві, до чого закликала Спілка письменників України; казав, що не вважає свого ексколегу з фракції "Слуга Народу" Олександра Дубінського елементом "російської мережі дезінформації", як про це заявляли у США; не виключав співпрацю з "корисними" росіянами після війни тощо.
У червні на сайті Кабінету Міністрів набрала необхідні голоси петиція із закликом звільнити Ткаченка. Однак Шмигаль відповів, що не бачить для цього "чітких підстав". Та згодом на сайті уряду з'явилась нова петиція про звільнення чинного глави Мінкульту.
Сайт Агенції Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку, що займається невійськовою допомогою іншим країнам, припинив… Читати більше
На фронті минулої доби, 1 лютого, було зафіксовано 110 бойових зіткнень Сил оборони України з… Читати більше
У ніч проти 2 лютого війська рф атакували Україну 55 ударними безпілотниками типу Shahed, а… Читати більше
Членство в НАТО залишається одним із ключових елементів безпеки для України, а 800-тисячна українська армія… Читати більше
Командувач Сухопутних військ ЗСУ Михайло Драпатий засудив випадки нападів та вбивств військовослужбовців територіальних центрів комплектування,… Читати більше
У Повітряних силах ЗСУ показали траєкторією польоту російської керованої авіаційної бомби по Суджі Курської області… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.