Про це повідомили у телеграм-каналі Бучанської міської ради, інформує Рубрика.
У чому проблема?
Як розповів технічний директор підприємства "Теплокомунсервіс" Олександр Прудкий, необхідність в альтернативних джерелах живлення виникла після минулорічних російських атак на об'єкти енергетичної інфраструктури.
Яке рішення?
Один із варіантів, які розглянули у Бучанській громаді, встановлення сонячних панелей біля водонасосної станції. Цей проєкт місцева влада визначила як пілотний.
Як це працює?
"Запрацювала сонячна електростанція у Бучанській громаді. Вона заживлює насосну станцію, яка постачає воду мешканцям села", – йдеться в повідомленні.
Сонячна електростанція працює цілорічно. У рамках цього пілотного проєкту вже запустили першу чергу сонячних панелей площею 580 кв.м.
Зазначається, що проєкт реалізовано підприємством "Теплокомунсервіс" за підримки Бучанської міської ради у співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку.
Також на території насосної станції встановлено дизельний генератор, який надала Бучанська міськрада, тож разом із сонячною електростанцією це надасть можливість забезпечити водою місцеве населення навіть попри відключення живлення у мережі.
У селі Гаврилівка Бучанської громади ввели в експлуатацію сонячну електростанцію. Вона забезпечує енергією насосну станцію для постачання води місцевим мешканцям. Про це повідомляє Бучанська міська рада у Telegram.
Проєкт реалізувало підприємство "Теплокомунсервіс" за підтримки міської ради у співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку.
Як розповів технічний директор підприємства "Теплокомунсервіс" Олександр Прудкий, необхідність в альтернативних джерелах живлення виникла після минулорічних російських атак на об'єкти енергетичної інфраструктури.
Один із варіантів, які розглянули у Бучанській громаді, встановлення сонячних панелей біля водонасосної станції. Цей проєкт місцева влада визначила як пілотний.
Потужність першої черги панелей — 60 кВт. Сонячна станція вдень на 100% забезпечує потреби в енергії для обладнання насосної станції. Також на території об'єкта встановили дизельний генератор, який надала міська рада. Тож підприємство має можливість забезпечити водою частину Бучанської громади і під час відключень енергії в міській мережі.
Що відомо про забезпечення Бучі альтернативними джерелами енергії
У вересні минулого року Буча почала готуватися до опалювального сезону. Для 9 котелень, які подають тепло на об'єкти бюджетної сфери, зокрема, у медичні і освітні заклади, місто закупило пересувні генератори.
Тогоріч на початку листопада після російських обстрілів енергооб'єктів Буча на кілька днів опинилася без світла. Після цього в місті вирішили забезпечити резервними джерелами живлення 7 свердловин.
10 листопада 2022 року Буча отримала генератор потужністю 650 кВт від партнерів з македонського міста-побратима Кавадарці. Його мали під'єднати до об'єктів критичної інфраструктури в центрі міста — резервуарів чистої води, пожежного депо, котельні та інших закладів соціальної сфери.
Литовське місто Паланга теж передало 5 потужних генераторів для Бучі Київської області.
Нагадаємо, Віталій Кличко повідомив, що у Києві встановлять автономні сонячні електростанції для безперебійного енергопостачання лікарень міста.
Крім того, українська благодійна організація Energy Act For Ukraine Foundation встановлює гібридні сонячні системи в Чернігівській обласній дитячій лікарні та Іванківській центральній районній лікарні.
22 січня, у День Соборності України рідна символіка та різноманітні написи з’явилися у тимчасово окупованому… Читати більше
Новообраний президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп може вплинути на питання про вступ України до… Читати більше
Український бізнес отримає безкоштовну можливість здобути практичні знання для виходу на міжнародні ринки. У лютому… Читати більше
22 січня Білоцерківський міський районний суд відправив під варту 16-річного молодика, якого підозрюють у побитті… Читати більше
Російська армія наразі не має військового потенціалу для швидкого наступу в Україні через серйозні проблеми… Читати більше
У ніч проти 22 січня війська рф атакували Україну 99 ударними безпілотниками типу Shahed, а… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.