Про це інформує Рубрика.
У чому проблема?
Щоб прискорити перемогу, допомогти постраждалим у війні, та для післявоєнного відновлення нашій державі потрібно ще більше ресурсів та все більше донорів.
Яке рішення?
Жіночий ветеранський рух представив благодійну колекцію в Парижі. Це історична подія, адже вперше у світі презентували благодійний бренд, що створили українська захисниця та захисник.
Лінійку Fire of Liberty створили військовослужбовці та дизайнери-волонтери цеху Veteranka.
Як це працює?
Усі охочі можуть придбати перші аксесуари з колекції – брошку Kolos. Гроші з продажу будуть спрямовані на реабілітацію поранених військовослужбовиць, яким опікується Veteranka foundation.
"Одяг першої колекції Fire of Liberty говорить одночасно про минуле, про наше сьогодення й про наше майбутнє. Це те, що нас відрізняє від росіян, у них немає минулого, бо вони його вкрали, нема сьогодення, бо вони живуть в брехні, паралельній реальності. Відповідно, у них немає майбутнього. Продаж цієї колекції допоможе жінкам, постраждалим від війни, якими буде опікуватися наш фонд Veteranka foundation, а також стане у пригоді в адаптації військових, які повертаються до цивільного життя, як я свого часу. У нашому цеху двері завжди відчинені для ветеранів", — коментує дизайнерка, парамедикиня ЗСУ Юлія "Куба".
Колекція Fire of Liberty від бренду Cubitus Dei уособлює боротьбу за життя, за свободу, за творчість навіть під час війни. Надихалися образом жінки-воїтельки.
Лінійка представлена 15 моделями прет-а-порте в стилі авангард, що поєднує класичний, фентезі, романтичний стилі.
Особливість семплів — українські мотиви, над якими працювали майстри з вишивки. У модельному ряді присутні композиції у вигляді стилізованих птахів, а також бавовни та вогню.
Над колекцією працювали конструкторка Ганна Суворкіна, дизайнер-військовослужбовець НГУ Станіслав Бітус, учасниця бойових дій та парамедикиня Юлія на псевдо Куба.
Фінансову підтримку ідеї надав Український ветеранський фонд. А на презентацію у Парижі завітало посольство України у Франції, дипломати, французькі ЗМІ, українська команда документалістів.
Нагадаємо, студенти Projector Institute під кураторством Олександра Трегуба створили колекцію цифрового одягу, натхненну творчістю живописця-графіка Мирона Левицького. Вона допоможе популяризувати творчість митця, а частину коштів спрямують на підтримку Львівського муніципального мистецького центру — саме у Львові народився художник.
Також Рубрика повідомляла, що у Франції з жовтня цього року частково компенсуватимуть витрати громадян на ремонт одягу та взуття. У такий спосіб влада хоче знизити популярність швидкої моди та зменшити обсяги текстильних відходів.
Зранку, 23 листопада, фермери Підкарпатського воєводства Польщі вийшли на протест, заблокувавши національну дорогу №28, таким… Читати більше
У 2024 році на 23 листопада в Україні припала дата вшанування пам'яті жертв Голодомору. Про… Читати більше
Уряд Швейцарії оголосив про зупинку експорту боєприпасів до польської компанії після виявлення, що швейцарські патрони… Читати більше
21 листопада російська влада здійснила запуск нової балістичної ракети під назвою "Орєшнік", яку активно вихваляють… Читати більше
У тимчасово окупованому Бердянську Запорізької області вночі прогримів вибух. Попередньо, влучання зафіксовано по порту. Про… Читати більше
Російські міністерство оборони та генеральний штаб підготували документ із прогнозом розвитку воєнно-політичної ситуації у світі… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.