Рішення для відбудови: понад 12 тисяч об’єктів, які постраждали через війну, відновили на Київщині

Фото: wikipedia.org
З 27 000 об'єктів, що постраждали через війну у Київській області, уже відновили понад 12 000.
Про це повідомили на сайті Київської ОВА, пише Рубрика.
У чому проблема?
Зазначається, що Київщина один з найбільш постраждалих внаслідок повномасштабного вторгнення регіонів. Загалом зруйновано та пошкоджено понад 27 тисяч об'єктів, із яких понад 24 тисячі – житловий фонд.
Яке рішення?
За словами голови Київської ОВА Руслана Кравченко, наразі в області вже відновлено повністю та частково зі збереженням життєдіяльності 12 136 об'єктів. Основна частина – майже 11 тисяч об'єктів – багатоквартирні та приватні будинки.

Прозорість повоєнної відбудови буде забезпечувати електронна система DREAM: у чому рішення
Як це працює?
До того ж завдяки United24, Мінінфраструктури і Програмі розвитку ООН відновлять 18 будинків на Київщині.
Уже стартували роботи на 12 об'єктах. Багатоповерхівки будуть відновлені у Гостомельській, Дмитрівській, Бородянській та Ірпінській громадах.
Також в Ірпені напроти зруйнованого житлового комплексу "Ірпінські липки" стартувало комплексне відновлення приватних будинків. Воно передбачає капітальний ремонт 31 приватного будинку, де замінять вікна, двері, паркани та покрівлю. Ще 30 будинків будуть зведені з нуля.
"Окрім цього, розпочалась відбудова 93 приватних будинків, зруйнованих російськими окупантами. Нові оселі отримають мешканці 15 громад у 5 районах області. До слова, Київщина – перша область, яка реалізує такий проєкт", – повідомив начальник КОВА.
Загалом роботи стартували на 55 обʼєктах, на інших – почнуться найближчим часом. Їх планують ввести в експлуатацію до Нового року.
Нагадаємо, ми повідомляли, що на Київщині в Ірпені почали відновлювати приватні будинки, які були зруйновані внаслідок агресії рф.

Рішення для відбудови: Швеція спрямує на проєкти з відновлення України 523 млн євро

Зробити краще, ніж було: як на Київщині реалізували зелений проєкт відновлення обстріляної російськими окупантами амбулаторії

Чернівецький ТОВ Машзавод вже 9 місяців зупинено через необгрунтовані санкції. Потужності заводу простоюють, колектив залишився без засобів до існування, а область втрачає мільйони гривень податків. Хоча в цей час завод мав би працювати на повну потужність для відновлення України.
Девʼятий місяць підприємство не працює через безпідставні санкції. Працівники чернівецького машзаводу без зарплати. Владо! Допоможи!!!
Що робити Чернівецькому машзаводу, який доводять до банкрутства через безпідставні санкції???
Чернівецький ТОВ "Машзавод" вже 9 місяців знаходиться під санкціями. РНБОУ зняло санкції ще в листопаді 2022 року (за відсутністю підстав), а Президент досі указ ще не підписав. І це підприємство свідомо доводять до банкрутства, хоча в складний для Держави час має працювати на повну потужність, щоб підвищувати економіку. Працівники Чернівецького ТОВ "Машзавод" - це унікальні фахівці, які залишилися без коштів на їснування, а це у воєнний час, коли людям і так важко!!!