Про це пише Рубрика, посилаючись на Facebook звіринця.
У дописі зазначають, що уссурійський білогрудий ведмідь Боб – учасник міжнародної програми з розмноження та збереженню видів.
Цьогоріч тянь-шанській ведмедиці Чудо виповнилось 25 років. ЇЇ поважний вік потребує особливого догляду та умов утримання, додають в зоопарку.
Як повідомляють, нове житло має площу близько 1200 квадратних метрів.
"Унікальність вольєра полягає в змішаному експонуванні двох видів ведмедів – тянь-шанського та уссурійського білогрудого. За стіною вольєра знаходяться ведмежі барлоги, а порядок експонування залежить від настрою тварин", зауважують в зоопарку.
На території літнього вольєра є:
"Це всеїдні тварини. Їхній раціон складається з овочів, фруктів, ягід, м'яса, риби, горіхів, насіння, меду, личинок комах, свіжої зелені тощо. Один ведмідь з'їдає близько 30 кг таких кормів за день", розповідають про ведмедів у зоопарку.
У зоопарку столиці також облаштували новий просторий вольєр для родини папуг жако, яких врятували рік тому.
"Ми раді представити вам новий авіарій (вольєр – ред.) для врятованих папуг, які потрапили до зоопарку у 2022 році. Хворих та наляканих птахів до Київзоо привезли співробітники поліції. Майже рік відбувалась їх поступова реабілітація",– розповіли в установі.
Як зазначили в зоопарку, важливе значення для здоров'я птахів має підібраний раціон. Він складається зі спеціального гранульованого корму збагаченого усіма необхідними вітамінами та мінералами. Також птахи із задоволенням ласують фруктами, плодами та насінням.
"Це досить великі птахи, які виростають до 30-35 сантиметрів і живуть до 50 років, а іноді і більше", – зазначили в зоопарку.
У звіринці додали, що в останні роки популяція птахів різко скоротилася через:
Тому цьому виду папуг надано статус "під загрозою вимирання".
"Наша головна мета – реабілітувати пернатих та навчити людей тому, що утримання птахів має бути компетентним і сприяти охороні виду в природі",резюмували у столичному зоопарку.
Як писала Рубрика, українська природоохоронна група, "Екологія. Право. Людина", "UA Animals" та багато інших природоохоронних організацій протягом восьми років домагаються закриття всіх дельфінаріїв у країні, проте вони все ще існують.
Але це не означає, що задача — нездійсненна.
Та чи можуть тварини адаптуватись у дикій природі після того, як все життя жили в неволі читайте докладніше у статті Рубрики: "Морські котики та дельфіни у неволі: чи в Україні можливо повернути тварин з дельфінаріїв у море?"
Україна мобілізувала недостатню кількість людей після ухвалення закону про мобілізацію, і вона не становить 500… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський вважає, що підтримка США, зокрема новообраного президента Дональда Трампа, є ключовою… Читати більше
Російська федерація активізує спроби вплинути на політику західних країн у контексті війни проти України. На… Читати більше
Колишній головнокомандувач ЗСУ та посол України у Великій Британії Валерій Залужний отримав від міністра закордонних… Читати більше
З вечора 15 листопада та протягом ночі й ранку наступного дня російські загарбники атакували Україну… Читати більше
Минулої доби, 15 листопада, ворог найактивніше наступав на Покровському, а також Курахівському напрямках: там відбулося… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.