У Львові ввечері блискавка влучила у два трансформатори

Фото ілюстративне
Увечері понеділка, 17 липня, під час сильної грози у Львові блискавка влучила у два трансформатори.
Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий у Телеграмі, цитує Рубрика.
"Є повідомлення про влучання у 2 трансформатори. Можуть бути перебої з електрикою. Аварійні бригади працюють", – йдеться у повідомленні.

Екстремальна спека у Європі: Італія оголосила червоний рівень, а в Греції зачиняють туристичні місця
Також Садовий зазначив, що інформація про потрапляння блискавки у будинок не підтвердилась.
У пресслужбі міської ради повідомили, що сильна злива, яка тривала близько години, підтопила кілька вулиць та призвела до розриву колектора.
"Через те, що одномоментно випала велика кількість опадів, у кількох будинках ливнева каналізація не впоралась із тою кількістю води, на кількох дорогах частково забились дощеприймачі та не могли приймати воду. Є випадки зірваних потоком води каналізаційних люків", – написали у пресслужбі.
Комунальні служби працюють над ліквідацією наслідків зливи.
Нагадаємо, ввечері 17 липня Львів накрили грози й потужні зливи.
Як повідомляла Рубрика, у Києві запроваджено так званий "тепловий режим", який передбачає обмеження дорожнього руху для великовагового транспорту.

Незвичне природне явище: українські полярники зафіксували перламутрові хмари та рожеве "НЛО"

У Львові в парках встановлять вуличні стільці, лавки та лежаки: як працює це рішення

У парку львів'яни та шведи провели екодень та плоггінг
