Німецька ініціатива #WeAreAllUkrainians у партнерстві з представництвом міжнародної організації Plan International Ukraine розпочинають в Україні реалізацію проєкту з регіонального гуманітарного реагування. Проєкт має на меті сприяння отриманню доступу до освіти онлайн та спрямований на підтримку вразливих дівчаток і хлопчиків молодшого шкільного віку з родин, які постраждали від війни в Україні та є внутрішньо переміщеними особами. В Україні проєкт впроваджується благодійним фондом BGV, який є партнером німецької ініціативи #WeAreAllUkrainians, зокрема за сприяння Офісу омбудсмана.
Про це повідомляє пресслужба фонду BGV.
У межах проєкту, BGV передасть 5 000 планшетів дітям ВПО. Отримати допомогу зможуть діти молодшого шкільного віку (від 6 до 11 років), в тому числі, діти з особливими освітніми потребами і з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та щодо яких здійснюється соціальний супровід.
Проєкт впроваджується на територіях Київської, Житомирської, Чернігівської, Харківської та Миколаївської областей.
«Досягти разом чогось для дітей, які не мають можливості брати участь у шкільному житті. Чудово, що Plan International та #WeAreAllUkrainians придумали спосіб допомагати разом. Дякую всім партнерам, які долучаються та дбають про те, щоб діти могли продовжувати вчитися для свого майбутнього», – каже Володимир Кличко, який є співзасновником німецької організації допомоги #WeAreAllUkrainians.
Організаційно діяльність фонду BGV в межах проєкту підтримав Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Зусиллями команди регіональних представників Офісу омбудсмана буде вестись комунікація з родинами та дітьми, які відповідають критеріям проєкту та на сьогодні потребують такої допомоги. Працівники обласних представництв Офісу Омбудсмана допоможуть родинам зареєструватися для заповнення заявки на участь у проєкті.
Логістичним партнером проєкту виступає Нова пошта, яка за свій рахунок доставить планшети у найближче відділення в п'яти областях України.
Усі планшети будуть оснащені SIM-картами з передплаченим на 1 рік 4G-інтернетом. Телекомунікаційним партнером проєкту виступила компанія Vodafone Україна.
За даними Міністерства освіти і науки України, станом на лютий 2023 року в Україні було пошкоджено 1702 школи, що становить 10% освітньої інфраструктури. 261 школа в Україні повністю зруйновані внаслідок обстрілів і не підлягають відновленню.
Зокрема обрані регіони входять у перелік областей, де найбільше постраждали заклади освіти:, Харківська (38% навчальних закладів зруйновано або пошкоджено;), Миколаївська (26%), Київська (13%), Чернігівська (13%) та Житомирська (6,4%).
Усього ж через війну в Україні навчання в школах перервалося для 5,7 млн дітей. Станом на травень 2023 року за даними Інституту освітньої аналітики, з майже 4 млн учнів дистанційним навчанням охоплено 1,46 млн дітей, ще 1,2 млн. школярів мають змішану форму навчання. Тож одним із пріоритетних завдань на сьогодні є забезпечення дітям якісного доступу до онлайн-освіти.
До стрілянини у Бориспільському районі Київської області причетний працівник «Муніципальної варти» громади, який входив до… Читати більше
До 100-річчя Українського радіо Національний банк України презентував пам'ятну монету, а "Укрпошта" урочисто погасила марку "Нове сторіччя… Читати більше
Україні знадобиться до п’яти років на знешкодження чотирьох сотень мін у Чорному морі. Також задля… Читати більше
Норвегія долучиться до "данського формату" підтримки - прямого фінансування виробництва українського озброєння і техніки. Про… Читати більше
Російська Федерація погрожує зупинити роботу місії МАГАТЕ на ЗАЕС. Це акт ядерного тероризму. Про це… Читати більше
У Києві, 15 листопада, відбулася зустріч Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та заступника Державного секретаря США,… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.