Фото: ОП
Про це йдеться на сайті президента України, пише Рубрика.
Заступник керівника ОП Ростислав Шурма розповів, що за підсумками двох-трьох зустрічей координаційної платформи можна буде визначити, які саме законодавчі зміни варто внести, щоб уникнути двоякого тлумачення положень законів.
Він зазначив, що за підсумками вже першої зустрічі стало зрозуміло, "бізнес і правоохоронні органи часто дуже по-різному трактують законодавство", особливо що стосується податків та отримання державної допомоги чи пільг.
"Поки що ми бачимо, що ситуації доволі різнопланові. Є випадки справді неадекватного ставлення з боку правоохоронних органів до підприємців. Утім, є випадки, коли бізнес порушував законодавство, а державі, судячи з усього, було завдано збитків", — пояснив заступник керівника ОП.
Заплановано, що зустрічі відбуватимуться щотижня.
У першій зустрічі з боку держави взяли участь:
Від бізнесу долучилися:
Нагадаємо, у березні бізнес-омбудсмен Роман Ващук заявляв, що найбільше підприємці скаржаться на Нацполіцію та Службу безпеки України. Бюро економічної безпеки на повну потужність не запрацювало і тому є найменшою причиною скарг.
За словами Ващука, найчастіше скарги стосуються неповернення вилученого майна, ситуацій, коли правоохоронці відмовляються розслідувати злочини за заявами потерпілого бізнесу, та загалом процесуальних зловживань та тиску правоохоронців на фірми.
Нагадаємо, Amazon скасував комісію для українських підприємців на один рік. Українські підприємці зможуть активніше масштабуватися на європейський та світовий ринок, знаходити там нових клієнтів.
Данія готова направити свої миротворчі сили до України, якщо це буде необхідно для досягнення перемир’я або мирної… Читати більше
Благодійний фонд “Запорука” спільно з Театром Лесі Українки організували мистецьку подію – перформативні читання “Голос… Читати більше
У столиці з 7 по 9 березня зафіксовані п’ять температурних рекордів. Про це повідомила Центральна… Читати більше
З 10 березня 2025 року Міністерство аграрної політики та продовольства України запускає електронну систему єКоноплі Про… Читати більше
На тимчасово захоплених територіях Запорізької області окупанти змушують українських дітей вступати до мілітарних і пропагандистських організацій. Зокрема,… Читати більше
Сили безпілотних систем Збройних сил України у взаємодії з іншими складовими Сил оборони завдали ударів… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.