fbpx
Сьогодні
16:17 17 Лип 2023

Рішення для перемоги: в Україні тестують бронежилети для українських захисниць

English version here

В Україні почали тестувати бронежилети для українських військовослужбовиць.

Про це повідомив міністр оборони Олексій Рєзніков.

У чому проблема?

За словами Міністра оборони, якість засобів індивідуального захисту є надзвичайно важливою, адже «чим якісніші зразки екіпірування, тим більші шанси на збереження здоровʼя і життя наших захисників та захисниць».

Яке рішення?

Міноборони співпрацює з виробниками, які пропонують виготовлення індивідуальних засобів захисту для українських військовослужбовиць.

Як це працює?

«Один виробник вже надав перші зразки жіночих бронежилетів, наразі триває їх вивчення на відповідність технічній специфікації. Вони пройдуть попередню оцінку й дослідне носіння, в процесі якого виробник матиме змогу усунути, за наявності, виявлені недоліки. За результатами випробувань Центральне управління розвитку супроводження матеріального забезпечення ЗСУ отримає заключний акт від військової частини, у якій тестували індивідуальні засоби захисту, після чого виробників поінформують про отримані результати.

Отримавши зворотний зв'язок від оборонного відомства, виробники проведуть лабораторні випробування, які повинні підтвердити якість зразків та надати до Міноборони відповідний пакет документів (оригінали протоколів лабораторних випробувань та іншу супровідну документацію, відповідно до визначених Технічними специфікаціями Міноборони України вимог). За цим слідуватиме погодження зразків моделей із заінтересованими структурними підрозділами Міноборони та ГШ ЗСУ і їх затвердження як зразків-еталонів.

Зразки-еталони виготовляються відповідно до вимог технічної специфікації Міноборони та з матеріалів, які перевірені у випробувальних лабораторіях, акредитованих на технічну компетентність та незалежність. У разі позитивних результатів випробувань дослідної партії один предмет, який був відібраний з дослідної партії предметів до початку їх випробувань та відповідає вимогам ТС, Міноборони дозволяється затверджувати у якості зразків-еталонів.

З дати затвердження технічної специфікації Міноборони та затвердження зразків-еталонів бронежилети вважатимуться прийнятими на забезпечення у ЗСУ. І тоді наші жінки-військовослужбовці матимуть можливість отримати засоби індивідуального захисту відповідно до своїх антропометричних даних, – зазначив Олексій Резніков.

Рубрика:
Суспільство

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: