Про це у неділю заявив перший заступник директора Ради нацбезпеки при президентові Південної Кореї Кім Те Хьо, передає Yonhap.
У чому проблема?
"Після повномасштабного російського вторгнення Україна перетворилася на найзабрудненішу мінами, бомбами та снарядами країну Європи. Україні потрібне швидке та ретельне гуманітарне розмінування територій", зазначив Шмигаль.
Вибухонебезпечними предметами забруднено майже 180 тисяч квадратних кілометрів – близько третини території.
Найбільш замінованими, за даними ДСНС, є Київська, Сумська, Чернігівська, Миколаївська, Запорізька, Харківська, Херсонська області та Донбас. Щоб очистити ці території, потрібно мінімум 10 років.
Яке рішення?
Кім зауважив, що президент країни Юн Сок Йоль здійснив у суботу візит до Києва, де під час зустрічі з Президентом Володимиром Зеленським пообіцяв надати Україні пакет допомоги у сфері безпеки, гуманітарної допомоги та відновлення під назвою "Ініціатива миру та солідарності в Україні".
Як це працює?
За словами чиновника президентського офісу, ця Ініціатива складається з дев'яти компонентів, по три для кожного типу допомоги, включаючи постачання додаткового безпекового обладнання.
"Ми плануємо розширити допомогу міношукачами та обладнанням для розмінування, оскільки потреба України в них надзвичайно велика", – сказав Кім.
Він заявив, що найближчим часом Сеул планує розширити поставки такого роду військового обладнання. А в середньостроковій і довгостроковій перспективі розглядає можливість співпраці в оборонних проєктах між Південною Кореєю та Україною.
Окрім того, за його словами, Україна також запросила південнокорейський бізнес інвестувати в будівництво заводів з виробництва акумуляторних батарей і електромобілів.
Нагадаємо, що 15 липня, до України з неоголошеним візитом прибув президент Південної Кореї Юн Сок Йол та його перша леді Кім Кен Хі.
Це перший в історії двосторонніх відносин візит лідера Південної Кореї до України.
Юн Сок Йоль також відвідав Бучу, а ще зустрівся з президентом Володимиром Зеленським. Після переговорів вони дали спільну пресконференцію.
Також український Глава запросив Південну Корею приєднатися до гарантій безпеки G7 для України.
Нагадаємо, що у межах пакета допомоги Данія передала 6 дронів для розмінування регіонів України.
Окрім того, у Миколаєві для Державної служби з надзвичайних ситуацій приватна компанія власним коштом будує перше судно для розмінування. Загалом хочуть виготовити 15 таких суден.
У сучасній війні технології стають справжньою зброєю, а кожен 3D-принтер – потужним інструментом для допомоги… Читати більше
31 жовтня ввечері російські загарбники вдарили керованими авіаційними ракетами по цивільному підприємству в місті Дергачі… Читати більше
Сполучені Штати Америки готують новий пакет військової допомоги для України, деталі якого будуть оприлюднені найближчим… Читати більше
У місті Фастів Київської області успішно завершили проєкт модернізації системи управління відходами, який став першою… Читати більше
Міністерство оборони України оголосило про початок бета-тестування сервісу оформлення відстрочки від мобілізації у мобільному застосунку… Читати більше
Українські оборонні технології залучили понад $25 млн іноземних інвестицій завдяки підтримці платформи Brave1, збільшивши цей… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.