Фото: Фейсбук / Олена Зеленська
Про це пише Рубрика, посилаючись на Фейсбук першої леді України.
У соцмережі Зеленська написала, що запросила колегу пані Кім Кон Хі на третій Саміт перших леді та джентльменів. Як відомо, він відбудеться вже у вересні.
Фото: Фейсбук / Олена Зеленська
"Говоритимемо про відчуття і почуття – ментальне здоров'я не лише українців, а й жителів різних країн світу. Як перетворити вразливість на стійкість перед лицем війн, криз, поруч із небезпечним сусідом? Республіці Корея, як і Україні, тут є чим поділитися", підкреслила Зеленська у дописі.
Як зазначила дружина президента, візит лідера Республіки Корея відбувся багато в чому завдяки її особистому запрошенню.
"Лише два місяці тому, під час візиту до Південної Кореї, особисто запросила в Україну президента Республіки Юн Сок Йоля та його дружину Кім Кон Хі. І ось сьогодні, після спільної участі в саміті НАТО, – зустрічаємо їх у Києві", поділилася перша леді.
Як зауважила Зеленська, насамперед корейські гості відвідали Бучу, Ірпінь та поховання жертв російської окупації.
Фото: Фейсбук / Олена Зеленська
"Під час особистої зустрічі з пані Кім Кон Хі окремо подякувала їй за це: для українців такі візити завжди є свідченням солідарності", розповіла перша леді України.
Дружина Президента також подякувала главі Південної Кореї за підтримку України.
"Також вдячні президенту Республіки Корея Юн Сок Йолю за тверду підтримку народу України та готовність сприяти відновленню України. Він укотре підтвердив це і на саміті НАТО, і в Польщі, яку відвідав на шляху до України", наголосила перша леді.
Окрім того, Зеленська повідомила, що також темою для обговорення з південнокорейським колегою став "порятунок української культурної спадщини".
"Один зі способів зберегти її – цифровізація, якою зараз займається Міністерство культури та інформаційної політики України. Республіка Корея особливо потужна в цифровій сфері. Сподіваюся, зможемо співпрацювати ще й у цьому напрямку", резюмувала вона.
Нагадаємо, що 15 липня, до України з неоголошеним візитом прибув президент Південної Кореї Юн Сок Йол та його перша леді Кім Кен Хі.
Фото: Фейсбук / Олена Зеленська
Це перший в історії двосторонніх відносин візит лідера Південної Кореї до України.
Юн Сок Йоль також відвідав Бучу, а ще зустрівся з президентом Володимиром Зеленським. Після переговорів вони дали спільну пресконференцію.
Також український Глава запросив Південну Корею приєднатися до гарантій безпеки G7 для України.
Україна та Сполучені штати Америки погодили умови угоди щодо рідкісноземельних металів. Київ сподівається поліпшити відносини… Читати більше
25 лютого Уряд прийняв постанову «Про індексацію пенсійних і страхових виплат і додаткові заходи щодо… Читати більше
До третіх роковин від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну Національний банк України відкарбував нову пам’ятну… Читати більше
У Литві завершилася третя акція солідарності "Radarom!" для закупівлі безпілотників для України. У межах ініціативи… Читати більше
У Полтаві демонтували пам’ятник російському імператору Петру І за рішенням Міністерства культури та інформаційної політики… Читати більше
До Палати представників США подали проєкт резолюції на підтримку України в обороні від російського вторгнення.… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.