Про це повідомляє пресслужба SLB.
У компанії повідомляють, що таке рішення є продовженням попередньої заборони SLB постачати свою продукцію та технології з США, Великої Британії, ЄС та Канади до росії.
Як зазначають у пресслужбі, SLB припинить постачання до росії з усіх підприємств компанії по всьому світу у відповідь на подальше розширення міжнародних санкцій.
"Починаючи з березня 2022 року, SLB вжила добровільних заходів для згортання своєї діяльності в Росії і оголосила, що не здійснюватиме нових інвестицій в Росії і не буде впроваджувати нові технології, які використовуються в її сервісному бізнесі.
З того часу компанія продовжує виділяти значні ресурси для забезпечення дотримання та перевиконання вимог різних міжнародних законів", наголосили в компанії.
Окрім того, SLB надзвичайно серйозно ставиться до дотримання законів про експортний контроль та економічні санкції.
Також компанія залишається солідарною з міжнародним співтовариством у засудженні та закликах до припинення війни в Україні.
Довідка
Раніше нафтопромислова корпорація SLB запровадила кілька операційних і структурних змін, щоб зберегти свій російський бізнес відповідно до санкцій Заходу. Оскільки прагне перешкодити зусиллям щодо обмеження використання енергоносіїв росією для фінансування її військових дій.
Як відомо, Нацагентство з питань запобігання корупції (НАЗК) внесло провідну глобальну нафтопромислову компанію SLB (колишня Schlumberger) зі штаб-квартирою в США до переліку міжнародних спонсорів війни.
Згідно з інформацією, наданою НАЗК Радою економічної безпеки України, після повномасштабного вторгнення росії, компанія не лише не засудила військові дії агресора, але й розширила свій бізнес на його території.
Окрім того, вона перейняла контракти на обслуговування та постачання обладнання у конкурентів, які залишили ринок.
Американська компанія SLB займає 8% російського нафтосервісного ринку, а її внесок у російську економіку склав вже понад $4,5 млрд у вигляді податків.
У РФ штат SLB налічує 11 500 співробітників, які працюють на низку заводів і сервісних центрів. Крім того, там SLB має широку мережу дочірніх підприємств, що дозволяє компанії обходити міжнародні санкції.
SLB тісно співпрацює з російськими компаніями "Газпром", "Роснефть" та "Лукойл", які перебувають під санкціями США.
Раніше SLB вже порушувала санкції, запроваджені урядом США, постачаючи обладнання до Ірану та Судану у 2000-х роках, а також обслуговуючи арктичні проекти дочірніх компаній "Газпрому" після 2014 року. В останньому випадку компанія отримала штраф у $1,4 млн.
У жовтні 2022 року понад 9000 співробітників компанії у росії отримали повістки про призов на військову службу на робочому місці. Дот того, компанія забороняє працівникам долучатися до роботи дистанційно, аби ті не могли уникнути мобілізації.
Ворог ввечері 22 січня атакував Запоріжжя. Внаслідок російського обстрілу в одному з районів міста виникла… Читати більше
У Міністерстві оборони оприлюднили список з 7 спеціальностей, найпопулярніших серед кандидатів у рекрутингових центрах української… Читати більше
Перший кулінарний хаб для навчання кухарів та перепідготовки кадрів для закладів освіти відкрили у Миколаївській… Читати більше
Суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення понад 9 млн… Читати більше
У Тростянці в двох багатоповерхівках, які зазнали пошкоджень під час окупації, Служба відновлення та розвитку… Читати більше
Речник ДПСУ Андрій Демченко заявив, що Державна прикордонна служба співпрацює виключно з перевіреними постачальниками, щоб… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.