Допис із відповідним поясненням Воллес опублікував у Фейсбуці, повідомляє Рубрика.
"Це був коментар не про уряди, а більше про громадян і депутатів міжнародної спільноти. Я говорив про потребу, щоб Україна іноді визнавала, що в багатьох країнах і в деяких парламентах немає такої сильної підтримки, як у Великобританії", – написав британський міністр.
Воллес зазначив, що рейтинг підтримки України як серед населення, так і серед усіх партій парламенту з боку Сполученого Королівства є одними з найвищих у Європі і становить понад 70%.
Як зазначив у дописі Воллес, сказаними минулого року словами про Amazon він прагнув підкреслити, що відносини між Великою Британією та Україною є більше "партнерськими", аніж "транзакційними".
"Я особисто продовжуватиму підтримувати Україну до кінця, скільки буде потрібно, але національні парламенти часто мають конкуруючі потреби, і Україна та Велика Британія повинні продовжувати заохочувати цю сильну підтримку, використовуючи факти і дружбу", – написав очільник оборонного відомства.
Нагадаємо, раніше на полях саміту НАТО у Вільнюсі міністр оборони Великої Британії Бен Воллес заявив, що Україні не завадить частіше дякувати союзникам за надану їй допомогу.
Коментар Воллеса пролунав після критики Президентом України Володимиром Зеленським підходу до обговорення умов вступу України до НАТО, яке відбувалося без її участі.
Що відомо про вступ України до НАТО, яку оприлюднили під час саміту
У Вільнюсі 11 та 12 липня відбувся саміт країн НАТО, однієї з головних тем якого була Україна.
У підсумковому комюніке саміту, оприлюдненому на сайті Альянсу, Глави держав та урядів країн Північноатлантичного альянсу визнали прогрес України на шляху євроатлантичної інтеграції та підтвердили, що майбутнє України – у НАТО.
Окрім того, Глави держав та урядів країн-членів НАТО погодилися скасувати вимогу про План дій щодо членства для України та заявили, що нададуть запрошення Україні приєднатися до Альянсу після "виконання умов".
Відмітимо, що підсумковий документ саміту НАТО у Вільнюсі не містить запрошення України до переговорів про членство, але передбачає можливість такого запрошення, коли союзники з цим погодяться й коли дозволять умови.
На противагу цьому, країни Альянсу висловили підтримку Україні у військовому забезпеченні.
Лідери країн "Групи семи" (G7) погодили на полях саміту НАТО у Вільнюсі "Спільну декларація про підтримку України" (Joint Declaration of Support for Ukraine).
На саміті також був присутній президент Володимир Зеленський, який провів низку зустрічей з лідерами Альянсу. На саміті Зеленський зустрівся зі Столтенбергом.
Окрім того президент України Володимир Зеленський провів переговори з лідерами Канади, Німеччини та Великої Британії.
Фінська авіакомпанія Finnair оголосила, що змушена скасувати майже 300 рейсів у грудні через акцію протесту… Читати більше
Очільник Кремля володимир путін підписав законопроєкти про заборону "пропаганди чайлдфрі", тобто відмови від народження дітей та… Читати більше
У грецькому місті Мандра комуністи напали на акцію українців, присвячену вшануванню пам’яті жертв Голодомору. Україна… Читати більше
10 українських компаній взяли участь в NEDS — це оборонно-безпекова виставка, яка проходить в Роттердамі… Читати більше
АТ "Укрзалізниця" запускає з 15 грудня прямий щоденний поїзд № 9/10 сполученням Київ – Будапешт,… Читати більше
В ніч на 23 листопада у столичному готелі відбулася смертельна стрілянина. Поліція Києва розпочала кримінальне… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.