Про це повідомляє пресслужба Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури у Фейсбуці, пише Рубрика.
У чому проблема?
Україна виробляє великий асортимент сільськогосподарської продукції, яка має попит у світі, зокрема Європі. Це стосується не тільки зернових, а й молочної та м'ясної продукції, меду, олії, горіхів тощо.
Більшість українського збіжжя перевозили в інші країни кораблями, особливо зернові. Та війна внесла свої корективи, росія окупувала наші порти. Тому український агроекспорт змушений шукати нові логістичні шляхи до споживачів.
Яке рішення?
Україна продовжить розвивати логістику на кордоні з Європейським Союзом у 2023 році.
Зокрема, планують відкриття нових та збільшення пропускної спроможності наявних пунктів пропуску на кордоні з ЄС, а також будівництво доріг, мостів та залізничних колій.
"Сьогодні європейський напрям залізничних перевезень для України – це питання швидкої логістики та підтримки української економіки.
Створення європейського оператора дозволить значно покращити управління вантажоперевезеннями на європейському напрямку. Паралельно модернізуємо прикордонну інфраструктуру, збільшуючи її пропускну здатність", підкреслив віце-прем'єр-міністр з відновлення України Олександр Кубраков.
Як це працює?
Планують, що Ukrainian Railways Cargo Poland на першому етапі своєї роботи займатиметься:
Довгострокова стратегія роботи міжнародного підрозділу знаходиться на фінальній стадії розробки й буде затверджена найближчим часом наглядовою радою Укрзалізниці.
"Інтегруємо систему вантажних залізничних перевезень України в європейський простір та починаємо розбудову повноцінного оператора вантажних перевезень на території країн Євросоюзу.
Головним принципом роботи нашого міжнародного підрозділу будуть тісні зв'язки з іноземними партнерами, прозорість та конкуренція задля гідного представлення Укрзалізниці на міжнародній арені", наголосив голова правління Укрзалізниці Євген Лященко.
Як повідомили, АТ "Укрзалізниця" у червні 2023 року збільшила обсяги перевезення вантажів на 32% у порівнянні з аналогічним періодом 2022 року — до 12,4 млн тонн, у порівнянні з травнем цей показник зріс на 8%.
Нагадаємо, що в Україні на Закарпатті за підтримки ПРООН почне працювати Школа експортера.
Як писала Рубрика, схожу Школу експорту для підприємців відкрили у Житомирі.
Ремонтно-евакуаційна бронемашина WZT-3 офіційно допущена до використання у підрозділах Сил оборони України. Міноборони провело кодифікацію… Читати більше
Напередодні новорічних свят благодійний фонд "Юлині бабусі" організував акцію допомоги "Таємний Санта для стареньких з… Читати більше
Україна неодноразово застосовувала далекобійні засоби для ураження легітимних військових цілей на тимчасово окупованих територіях. Однак… Читати більше
Благодійний фонд "Твоя опора" 15 листопада розпочав в Україні щорічну акцію "2 000 подарунків до Нового року",… Читати більше
Кандидат Дональда Трампа конгресмен від Флориди Метт Гетц відкликав свою кандидатуру на посаду генерального прокурора… Читати більше
Командний пункт російських військ поблизу Мар'їно Курської області уразили підрозділи 78-го окремого десантно-штурмового полку "Джміль"… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.