Про це пише Рубрика.
У чому проблема?
"Існуюче в лікарні обладнання, яким користувались понад 10 років, вийшло з ладу і, на жаль, не підлягало ремонту. Тож ми доклали всіх зусиль, щоб якнайшвидше закрити цю потребу.
Адже щоденний контроль аналізів пацієнтів відділень онкології та гематології є критично важливим", підкреслила директорка департаменту програм допомоги фонду "Таблеточки" Юлія Ноговіцина.
Для дітей з онкогематологічними захворюваннями, а особливо для тих, хто пройшов трансплантацію кісткового мозку перевірка на наявність вірусів в організмі є важливою частиною догляду та проводиться ледь не щодня.
"Лише за минулий 2022 рік для відділень онкогематологічного профілю було проведено понад 6,5 тисяч лабораторних досліджень, з них для відділення ТКМ – 3190", розповіла Наталія Барашивець, завідувачка Референс-лабораторії Українського Референс-центру лікарні "Охматдит".
Яке рішення?
Це обладнання є важливим саме для таких дітей, тому благодійний фонд "Таблеточки", що опікується онкохворими дітьми, і придбав систему ПЛР-аналізу.
Як це працює?
"Система допомагає виявити віруси герпесу, гепатиту, коронавірусу, ротавірусу, ВІЛ тощо", – говорить Барашивець.
Основними перевагами ПЛР у реальному часі, як методу діагностики інфекційних захворювань, є:
Також система ПЛР-аналізу в реальному часі здатна діагностувати не тільки гострі, а й безсимптомні форми інфекцій в організмі.
"Значна частина допомоги фонду направлена саме на "Охматдит". Адже це національна лікарня, яка повністю виправдовує свій статус. В ній проходять лікування багато наших підопічних. Ми дякуємо усім нашим благодійникам, які продовжують підтримувати й допомагати онкохворим дітям.
Адже саме за їхні кошти була придбана нова система ПЛР-аналізу в реальному часі", – говорить Ноговіцина.
З початку повномасштабного вторгнення фонд "Таблеточки" надав допомогу НДСЛ "Охматдит" на суму 19 109 612 гривень.
Що відомо про благодійний фонд "Таблеточки"
Благодійний фонд "Таблеточки" є найбільшим в Україні фондом у сфері дитячої онкології, який працює з 2011 року, надаючи допомогу дітям та їхнім сім'ям на кожному етапі лікування від раку.
За час роботи фонду адресну допомогу отримали понад 7 000 сімей. Наразі під опікою фонду щомісячно перебувають 500 дітей — це онкохворі діти, які лікуються в Україні, а також ті, хто був змушений виїхати на лікування за кордон.
Нагадаємо, що бійцю полку "Азов" Олександрові Попченку під Бахмутом уламок снаряда потрапив у мозок. Внаслідок цього військовий втратив пам'ять та ледве не позбувся зору, але львівські лікарі повернули можливість бачити.
Також, у Бучі в Київській області мають намір створити психологічний центр реабілітації для людей з ПТСР. Студія Martin architects показала візуалізацію центру HUTIR.
Фінська авіакомпанія Finnair оголосила, що змушена скасувати майже 300 рейсів у грудні через акцію протесту… Читати більше
Очільник Кремля володимир путін підписав законопроєкти про заборону "пропаганди чайлдфрі", тобто відмови від народження дітей та… Читати більше
У грецькому місті Мандра комуністи напали на акцію українців, присвячену вшануванню пам’яті жертв Голодомору. Україна… Читати більше
10 українських компаній взяли участь в NEDS — це оборонно-безпекова виставка, яка проходить в Роттердамі… Читати більше
АТ "Укрзалізниця" запускає з 15 грудня прямий щоденний поїзд № 9/10 сполученням Київ – Будапешт,… Читати більше
В ніч на 23 листопада у столичному готелі відбулася смертельна стрілянина. Поліція Києва розпочала кримінальне… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.