Про це повідомив Трускавецький міський голова Андрій Кульчицький під час Міжнародного курортно-рекреаційного форуму, інформує Рубрика.
У чому проблема?
Тіло людини на 70% складається з води – це стало давно відомим для всіх фактом. Якщо ми втрачаємо від 6 до 8% рідини, то наш організм мимоволі впадає в стан напівнепритомності, а якщо втрати води в організмі перевищують 12%, то густа кров не в змозі проходити через кровоносні судини, внаслідок чого настає смерть. Не дарма існує твердження, що життя – це рух, а вода постійно знаходиться в русі.
Головна користь мінеральної води полягає в тому, що до її складу входять дуже необхідні для деяких функцій нашого організму мінерали. А саме: натрій, сірка, калій, магній, фосфор, хлор, кальцій. Вони беруть участь у виробленні ферментів для запобіганню карієсу та синтезі гормонів.
Дія води залежить від того, яка сіль переважає у її складі. Оскільки більшість процесів життєдіяльності відбувається за участю мінералів, вживання води, що містить їх, сприяє підтриманню кислотно-лужного і мінерального балансу у організмі.
Також мінеральність води залежить від родовища та того, з якими гірськими породами вода контактувала під землею.
Мінеральна вода буває гідрокарбонатною, сульфатною, хлоридною чи змішаною. І кожна з них має свої лікувальні властивості. Наприклад, гідрокарбонатна допомагає при підвищеній кислотності шлунку, а хлоридна – при зниженій.
Яке рішення?
У місті Трускавець планують збудувати завод мінеральних вод.
Трускавець – один з курортів світу який має таке розмаїття мінеральних вод – від слабомінералізованих з вмістом органічних речовин, до високомінералізованих розсолів. Найвідоміші мінеральні води курорту Трускавець – "Нафтуся", "Марія", "Софія", "Броніслава", "Юзя".
Як це працює?
За словами мера Андрія Кульчицького, у Трускавецьку громаду Львівської області у цьому 2023 році зайшло 100 млн доларів інвестицій, і ця тенденція продовжиться.
"У нас завдяки приватним інвестиціям в межах міста має будуватися величезний, сучасний завод мінеральних вод "Трускавецька". Сам завод, який планується будувати, його розрахункова вартість – десь не менше 35 млн доларів", – сказав мер.
Він додав, що зараз вже пройшли переговори про закупівлю земельної ділянки, провели вже геологічну розвідку, і в Німеччині замовили проєктантів, які проводять проєктні роботи.
"Завод планується побудувати на викупленій приватній ділянці в межах Трускавця. Інвестор оплачує гроші, а німецька якість проєкту гарантує безпечність виробництва", – додав Кульчицький.
Як інформувала Рубрика, що європейських країнах поступово з'являється все більше українського бізнесу. Наша продукція та бренди поступово стають впізнаваними і переконують світ — українці знають, як вести бізнес і як по-справжньому орієнтуватись на свого клієнта. Які українські компанії вже розпочали підкорення нових ринків — у нашому матеріалі.
Також ми писали, що в одному з лісів Житомирщини BGV Group Management запустили в роботу новий щебеневий завод — ТОВ "Гранітний кар'єр". Тепер підприємство видобуватиме щебінь з родовища, яке стояло законсервованим більше 20 років.
Учасники Контактної групи з підтримки оборони України (UDCG) 9 січня в Рамштайні домовилися зустрітися наступного… Читати більше
Українка Олена Гром зі світлиною під назвою «Олена» стала фотографом року за версією організації Los… Читати більше
Вірменія та Сполучені Штати Америки у вівторок, 14 січня, підписали документ про стратегічне партнерство. Про… Читати більше
Здоровье желудочно-кишечного тракта играет важнейшую роль в общем самочувствии человека. Правильное питание, здоровые привычки и… Читати більше
Міністр оборони України Рустем Умєров провів переговори з міністром оборони Німеччини Борисом Пісторіусом, який прибув… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський під час розмови з командувачем Повітряних сил ЗСУ доручив не зменшувати… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.