Українського солдата з протезом авіакомпанія Wizz Air зняла з літака: згодом вибачилася

Угорська авіакомпанія Wizz Air за те, що зняла з літака в ізраїльському аеропорту Тель-Авіва українського солдата-ветерана з протезом, публічно попросила вибачення.
Про це йдеться в опублікованій заяві компанії у Твіттері, повідомляє Рубрика.
"Просимо вибачення за викликане невдоволення щодо ситуації з пасажиром на нашому нещодавньому рейсі з Тель-Авіва до Варшави", – заявили в Wizz Air.
У компанії зазначили, що безпека є її пріоритетом номер один, і її екіпаж зобов'язаний переконатися, що всі пасажири готові до польоту або їх супроводжує хтось, хто їм допомагає.
"Якщо є будь-які ознаки того, що пасажир має захворювання, яке може поставити його життя під загрозу під час польоту, ми зобов'язані відмовити йому в посадці. У цьому випадку це було важке, але необхідне рішення, прийняте з огляду на безпеку пасажира. Йому надали воду, і його посадили на місце в очікуванні допомоги персоналу аеропорту", – додали в Wizz Air.
Раніше DailyNewsHungary повідомило, що українського солдата-ветерана з ампутованою ногою висадили з літака Wizz Air у Тель-Авіві. Угорська авіакомпанія зазначила, що знає про інцидент і почала перевірку.
За даними Nexta, чоловік заявив, що не міг сидіти на своєму місці через протез. Він також сказав, що втратив ногу на війні, і, що він летить додому до своєї родини в Україну.
A #Ukrainian veteran was forced to leave a flight from Tel Aviv to Warsaw
The man in the video could not sit in his seat because of his prosthesis. He said he lost his leg in the war and he was flying home to his family in #Ukraine.
He was crying and yelling "how am I going to… pic.twitter.com/zc55g1DKm6
— NEXTA (@nexta_tv) July 8, 2023
Нагадаємо, президент Володимир Зеленський вважає, що поведінка Угорщини та її стосунки з росією не відповідають статусу союзника НАТО.
Раніше повідомлялось, що віцеспікерка парламенту Угорщини Дора Дуро заявила, що вступ України до НАТО без ризику початку прямого конфлікту між російською федерацією та Альянсом можливий лише за умови угоди з росії.

Процедуру отримання статусу учасника бойових дій планують цифровізувати: у чому рішення

Не панацея, але шанс: як працює застосунок психологічної підтримки для ветеранів

В Україні почав працювати перший Центр ветеранського розвитку: навіщо це рішення

На відстані близьео ста кілометрів від нашого Чопа по дорозі до Ніредьгази, їх окружного центру є село Нір-богдани, але ні про яких Богданів там давно і не чути, або теперішній їх Дебрецен за 200 км від українського кордону, він оспіваний у закарпатській народній пісні ,,Як ішов я з Доброчина до Хусту - та й знайшов я вишиваную хустку, ой чи мила, чи не мила ї шила, лем би вона, лем би вона вишиваною била! ...'' зате тепер наглий мод'яр, що свого часу прийшов у Європу з мордвинських степів, і має однакову мову з мордвою (сам чув як вони без проблем спілкуються) розповідає, що Закарпаття з якогось дива - їхнє і їх фашик - презик носить шарфик, на якому велика мадярщина - це пів Європи! Більш противного народу у Європі нема!
Українчику тобі звідти добре видно і гарно чути … бо твої дочки 500 уойро отримують аж у місяць … А хлопці з фронту приїжджають без рук та ніг і з купою осколків які треба витягти, рани загоїти, протези підібрати … і нічого не робиться автоматом … волонтери безкоштовно допомагають в перервах між роботою і заботою про свої справи … Волають про допомогу, про реабілітацію, про перекладачів і так далі … поки в консульстві чешуть потилицю … до речі угорці найкраще відносяться до звичайних втікачів і тільки з начальниками в вишиванках не знаходять спільної мови !!!
мадяри були разом з гітлером, а тепер з путлером, країна Євросоюзу, але у них немає нацменшин - всі повинні бути МОД'ЯР - цим все сказано!!!
А вы не рассказываете КАК лечаться раненые в Германии (((
москалику, у німеччині все нормально, добре знаю, бо дівата з моєї сім'ї зараз там і ними опікуються.