fbpx
Сьогодні
17:43 06 Лип 2023

У застосунку Укрзалізниці з'явилася нова функція для купівлі квитків: у чому рішення

Корисне оновлення застосунку для придбання квитків випустила "Укрзалізниця", де відтепер можна обирати найзручніші варіанти пересадок.

Про це пише Рубрика, посилаючись на Telegram АТ "Укрзалізниця".

У чому проблема?

Раніше у застосунку не було вибору маршрутів з пересадкою. Це призводило до незручностей для пасажирів, кому потрібно доїхати швидко, а на прямі рейси квитків немає.

Яке рішення?

"Додали можливість купувати квитки в застосунку, обираючи найоптимальніші та найзручніші варіанти пересадок", зазначили у компанії.

Як це працює?

"Деколи маршрут із пересадкою є навіть швидшим за прямий. Тож обирайте різні варіанти та подорожуйте залізницею", наголосив директор департаменту з питань інформаційних технологій АТ "Укрзалізниця" Ернест Клименко.

Як працює оновлення:

  • мінімальний час на пересадку між різними поїздами – 20 хвилин (щоб пасажири мали час зорієнтуватись на станції);
  • максимальний час у дорозі – 36 годин (пересадки, які вимагатимуть більшого часу в дорозі, не пропонуватимуться пасажирам);
  • застосунок підбирає максимально зручні рейси для пересадок, з мінімальною відстанню по маршруту.

Окрім цього, тільки в застосунку доступна додаткова логіка пересадки: пасажир може пересісти всередині одного й того самого поїзда.

Якщо в поїзді немає одного вільного місця протягом всього маршруту, то система запропонує пасажиру під час поїздки просто пересісти на інше місце, яке звільнить пасажир, що виходить раніше.

В такому випадку пасажиру прийде два квитки на один і той самий поїзд.

Як наголосили в УЗ, оновлення ставатиме доступним всім користувачам поступово впродовж тижня. Його можна завантажити за посиланням.

Нагадаємо, що з 30 червня УЗ повернула супровід пасажирських поїздів воєнізованою охороною. На цей час вона працює у поїздах:

  • №81 Київ – Ужгород,
  • №41 Дніпро – Трускавець,
  • № 712 Київ – Краматорськ.

Також, "Укрзалізниця" оголосила про "пілот" із запровадженням жіночих купе. "Рубрика" розбиралася, як виникла "вагонна дискусія" та як працює послуга надання окремих місць у поїздах за статевою приналежністю за кордоном.

Читайте докладніше про це у нашій статті: "Жіночі купе: закордонний досвід, замовчування насильства і рішення, що не стане панацеєю".

Як інформувала Рубрика, Укрзалізниця в пілотному режимі відкрила продаж квитків до жіночих купе.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: