На Харківщині ворог обстріляв залізничну станцію “Одноробівка”: вокзал знищено повністю

У Золочівській громаді Харківської області сьогодні російські війська обстріляли залізничну станцію "Одноробівка". Там повністю знищено вокзал станції, відбулась масштабна пожежа.

Про це повідомив Офіс Генпрокурора, інформує Рубрика.

За даними слідства, російські військові обстріляли станцію "Одноробівка" близько 11:00. За попередніми даними, окупанти відкрили вогонь з артилерії. Вокзал станції було знищено прямим влучанням снарядів, розповів "Суспільному" керівник Золочівської СВА Віктор Коваленко.

Фото: t.me/pgo_gov_ua

Унаслідок удару сталася пожежа, поранених немає, додав Коваленко. За його словами, загасити оперативно вогонь не можуть через обстріли.

Правоохоронці почали досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

Довідка

За даними Харківської ОВА, минулої доби, 5 липня, окупанти обстріляли село Козача Лопань — там пошкоджено житловий будинок, минулося без постраждалих.

О 14:45 війська рф обстріляли місто Вовчанськ. Унаслідок обстрілу пошкоджені будинки, господарчі споруди та автомобіль. Поранення отримав чоловік 54 років, його госпіталізували у середньому стані.

На Слобожанському напрямку росіяни завдали авіаційних ударів у районі Плетенівки Чугуївського району. Обстрілювали із мінометів та артилерії Гатища Чугуївського району, Ветеринарного, Козачої Лопані, Зеленого Харківського району.

На Куп'янському напрямку окупанти завдали авіаційних ударів в районах Іванівки та Кислівки. Артилерійських і мінометних обстрілів рф зазнали Петро-Іванівка, Фиголівка, Моначинівка, Гусинка, Новомлинськ та Кислівка.

А сьогодні вночі, 6 липня, окупанти вдарили ракетами по Львову: пошкоджено об'єкт критичної інфраструктури, також ракета влучила в багатоповерхівку.

Загарбники випустили 10 ракет "Калібр", з яких нашим військовим вдалося збити 7. Внаслідок російського ракетного обстрілу Львова станом на 7 годину ранку 6 липня відомо про 4 загиблих і 9 поранених. Через атаку у місті пошкоджено об'єкт критичної інфраструктури та багатоквартирний будинок. Мер Андрій Садовий зазначив, що загалом пошкоджено 35 будинків та 50 автомобілів.

На нічний удар по Львову відреагував президент Зеленський.

У Львові оголосили дводенну жалобу за загиблими.

Свіжі дописи

  • Новини

Ватикан: Стан Папи Римського Франциска залишається критичним

Папа Римський Франциск залишається в критичному стані після ранкового респіраторного кризу. Йому необхідне переливання крові,… Читати більше

Saturday February 22nd, 2025
  • Новини

У Львові прийняли програму популяризації культури донорства крові

Львів – одне з перших міст в Україні, де на рівні громади прийняли програму популяризації… Читати більше

Saturday February 22nd, 2025
  • Новини

Стійкість у єдності: у столичному метро відкрилася виставка до роковин повномасштабного російського вторгнення

У Києві на станції метро «Золоті ворота» відкрилась фотовиставка «Стійкість у єдності». На експозиції представлені… Читати більше

Saturday February 22nd, 2025
  • Новини

Не мовчи – полон вбиває: у Запоріжжі відбулася акція в підтримку українських військовополонених та зниклих безвісти

У Запоріжжі відбулася акція на підтримку військовополонених та зниклих безвісти. Містяни вийшли з прапорами, плакатами… Читати більше

Saturday February 22nd, 2025
  • Новини

В Анкарі відкрилася віртуальна виставка “Війна впритул”: демонструє “наживо” наслідки злочинів росіян в Україні

У турецькій столиці відкрилася виставка віртуальної реальності «Війна впритул». За допомогою 360° панорам, дрон-зйомки та… Читати більше

Saturday February 22nd, 2025
  • Новини

Зеленський: Ми робимо конкретні речі, щоб розмови про Україну й про всю Європу відбувалися за участі України і Європи

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що триває міжнародна робота та нові перемовини з партнерами. За… Читати більше

Saturday February 22nd, 2025

Цей сайт використовує Cookies.