Про це повідомила українська кримськотатарська правозахисниця Таміла Ташева, пише Рубрика.
У чому проблема?
Кримськотатарська правозахисниця відзначила, що потреба у кваліфікованих кадрах на деокупованих територіях буде велика. Лише для Криму – це щонайменше 50 тисяч фахівців.
Яке рішення?
Для роботи на звільнених територіях розпочався прийом анкет до резерву держслужбовців.
Ташева наголосила, що це важливий крок для формування кадрового резерву, яким будуть забезпечені деокуповані громади. Зокрема і звільнений Кримський півострів.
"Я знаю, що для багатьох це важлива новина, адже особисто отримую багато звернень від людей, які готові безпосередньо долучатися до реінтеграції Кримського півострова. На нас чекає багато роботи, саме тому нам так необхідно почати її вже зараз", — пояснила правозахисниця.
Як це працює?
Як розповіла вона, наразі потребу у формуванні резерву вчителів та працівників медичних закладів мають задовольнити МОН та МОЗ. Вони вже зараз працюють над технічними рішеннями у цьому напрямку.
Ті ж, хто планують мати кваліфікацію держслужбовця та працювати на деокупованій території – можуть подавати свої анкети на сайті Національного агентства України з питань державної служби.
Як подати заявки?
Долучитися до резерву можна на сайті Національного агентства України з питань державної служби за посиланням.
Чому важлива робота в державних органах на деокупованих територіях?
Державна служба — це робота на благо суспільства та задля добробуту кожного громадянина. А працювати в державних органах на деокупованих територіях — це шанс маленькими кроками творити великі зміни у своїй країні та наближати її перемогу.
Це можливість зробити свій внесок у відновлення життя та благополуччя на деокупованих територіях.
Службовці, які працюють в державних органах на деокупованих територіях, мають змогу своєю щоденною роботою будувати нове майбутнє для всієї країни. Адже це робота з високим рівень особистої участі і відповідальності за прийняття рішень, що впливають на життя людей.
"Якщо ви розумієте важливість відновлення деокупованих територій, маєте необхідну кваліфікацію чи хочете спробувати свої сили на державній службі та усвідомлюєте рівень відповідальності цієї роботи — не зволікайте, долучайтеся до резерву", підкреслили у агенстві.
Нагадаємо, у Львівській, Вінницькій, Дніпропетровській та Миколаївській областях у травні розпочав роботу пілотний проєкт створення інституту помічника ветерана.
Окрім того, президент Володимир Зеленський заявив, що кінцевою метою України на чолі з ним є деокупація Криму і лише тоді це буде означати, що "війна закінчилась", а "мир" без Криму Зеленський не вважатиме "перемогою".
У переддень третьої річниці повномасштабного російського вторгнення, у самому серці Стамбула, на площі Шішхане, відбувся… Читати більше
В Україні зняли освітній серіал про технології, що дозволяють під час знеструмлень залишатися на зв’язку.… Читати більше
Перша віцепрем'єр-міністерка - міністерка економіки України Юлія Свириденко заявила, що на тимчасово окупованих територіях України… Читати більше
В Запорізькому училищі створили колекцію одягу зі скіфськими мотивами. 12 лютого у Парижі сукні представили… Читати більше
Британська розвідка спростувала слова глави кремля володимира путіна про те, що війська рф нібито перейшли… Читати більше
СБУ за три роки війни викрила 102 агентурні мережі ворога. Деякі з них готували замахи… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.