Про це пише Рубрика, посилаючись на КМВА.
У чому проблема?
Нагадаємо, що уночі 1 червня внаслідок падіння уламків російських ракет у Києві загинули 3 людей, серед яких дитина.
Столичний мешканець Ярослав, чия дружина загинула під час атаки росіян 1 червня, розповів, що люди прибігли вночі до укриття, але їм не ніхто не відкрив.
17 травня очільник Київської МВА Сергій Попко заявив, що у Києві перевірять та відкриють усі бомбосховища, бо закрите укриття під час війни − це злочин.
За словамиміністра з питань стратегічних галузей промисловості України Олександра Камишіна, від загального фонду укриттів столиці комісія по перевірці вже оглянула 73% сховищ Києва, з яких третина виявилася непридатна. Він зазначав, що абсолютна більшість укриттів залишаються без вільного доступу.
Яке рішення?
У столиці вже встановили перше, "пілотне" мобільне укриття.
"Ми розглядаємо питання встановлення укриттів модульного типу в столиці. Такі споруди цивільного захисту важливі для місць, де немає укриттів або де значна відстань до споруд цивільного захисту.
Досвід показав, що під час ракетних загроз час, за який людина може дістатися до безпечного місця дуже важливий. Після детального вивчення усіх споруд даного типу, буде прийняте рішення де саме і якої модифікації споруди потрібно встановити в Києві", повідомив Сергій Попко, начальник КМВА.
Як це працює?
Як зазначили в адміністрації, укриття виготовили з високоякісного бетону та може захистити від вибухової хвилі та осколкового ураження.
Один модуль вміщує до 20 осіб.
У КМВА розповіли, що модулі збираються як звичайний конструктор. Залежно від кількості людей, можна зібрати дві, три і навіть більше секцій.
Встановлюються споруди даного типу досить швидко, головне, аби була міцна основа, фундамент, додали у військовій адміністрації.
Усередині вони обладнуються:
Укриття модульного типу планують встановлювати у місцях, де немає укриттів або де значна відстань до споруд цивільного захисту.
Нагадаємо, що у Вінниці тестується система автоматичного відкриття дверей в укриття, якої немає ще в жодному місті України.
Окрім того, у Києві запустили пілотний проєкт у Дарницькому районі, де укриття можна буде відкривати дистанційно.
Унаслідок аварії двох російських танкерів у Керченській протоці, що сталася 15 грудня, забруднено як Чорне,… Читати більше
21 грудня президент Володимир Зеленський призначив нового посла України в Угорщині. Ним став український військовий… Читати більше
Україна ще раз підтверджує свою відданість дотриманню норм міжнародного гуманітарного права, зокрема положень Гаазької конвенції… Читати більше
"Рубрика" пропонує короткий дайджест ТОП-5 рішень тижня, які наближають перемогу України: 🤝Генасамблея ООН в оновленій… Читати більше
За рік існування Талліннського механізму країни-учасниці зібрали понад 200 мільйонів євро, спрямованих на посилення кіберзахисту… Читати більше
Большая часть спортивных добавок так или иначе крутится вокруг белка в том или ином виде.… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.