Фото: facebook.com/MCDobrobut
У чому проблема?
Наразі Україна проходить складний період своєї історії, у країні тривають бойові дії. У процесі запеклих боїв військовослужбовці зазнають поранень різної тяжкості і потребують лікування. Найбільш розповсюджені травми серед військових – це кульові та осколкові поранення.
Реабілітація після поранення – це комплекс заходів для відновлення фізичного та духовного здоров'я військовослужбовця.
Яке рішення?
До 31 серпня у відділенні за підтримки благодійного фонду Direct Relief діятиме програма безоплатного лікування для військовослужбовців.
Фото: facebook.com/MCDobrobut
Фото: facebook.com/MCDobrobut
Як це працює?
У новому реабілітаційному відділенні займатимуться:
Фото: facebook.com/MCDobrobut
Фото: facebook.com/MCDobrobut
Також допомагатимуть пацієнтам з дегенеративними змінами хребта та суглобів, нейропатією, атрофією м'язів.
Пацієнти можуть отримати консультативну допомогу, фізіотерапію, мануальну та рухову терапію.
Відділення обладнане зокрема установками для ударно-хвильової та лазерної терапії, а також підвісними системами Redcord для кінезіотерапії та реабілітації.
Очолив відділення Данило Сафронов – фахівець із фізичної та реабілітаційної медицини, кандидат наук і викладач норвезького методу реабілітації Neurac, що має досвід роботи з травмами та їх наслідками у зоні бойових дій, розповідають у команді.
Фото: facebook.com/MCDobrobut
Кількість місць у програмі безоплатної фізичної реабілітації обмежена. Щоби отримати безоплатне лікування у відділенні, необхідно надати посвідчення, що підтверджує статус військового, та медичну документацію щодо попередньо пройденого лікування й реабілітаційних заходів.
Заявку на отримання допомоги для військовослужбовця можна залишити, зателефонувавши до контакт-центру мережі за номерами 0974952888, або 0504952888, або 0444952888.
Довідка
Мережа також до 31 серпня продовжила програму безоплатних хірургічних операцій та стаціонарного лікування. Хірургічну допомогу безоплатно можуть отримати військовослужбовці й цивільні з пораненнями і травмами внаслідок військових дій, а також діти – за напрямом "невідкладна хірургія" та з вродженими вадами розвитку. Детальніше про операції та лікування ми розповідали за посиланням.
Нагадаємо, Кабінет Міністрів, 24 червня, затвердив план оптимізації військово-лікарської експертизи на 2023 рік. Зокрема, держава розширить мережу комісій.
А також Рубрика писала, як бійці звикають до протезів завдяки скандинавській ходьбі та футболу.
У Вашингтоні відбулася запланована зустріч президента Польщі Анджея Дуди з американським президентом Дональдом Трампом. Лідери,… Читати більше
Україна отримає від Естонії новий пакет військової допомоги, про який було оголошено 22 лютого. Він… Читати більше
Міністерство оборони США спростувало заяву президента Дональда Трампа про те, що Вашингтон виділив на допомогу… Читати більше
Для виготовлення вибухівки в Україні залучатимуть приватні компанії, яким надаватимуть фінансову підтримку у вигляді грантів. Про це… Читати більше
23 лютого в Німеччині голосують на дострокових виборах до Бундестагу, які визначать політичне майбутнє країни.… Читати більше
Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп "впевнений", що зможе домовитися про припинення вогню в Україні… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.