Про це пише Рубрика, посилаючись на AgroPortal.
У чому проблема?
Найуразливіший період у однорічних сільськогосподарських культур – поява сходів. Адже одночасно з ними проростають і всюдисущі бур'яни. Вони позбавляють культурні сходи більшості поживних речовин, вологи, освітленості. Це негативно позначається на розвитку і врожайності рослин в майбутньому.
У сільському господарстві активно застосовують досходові гербіциди, щоб позбутися бур'яну на початку росту сільськогосподарських рослин. Проте з часом бур'ян знову дає про себе знати.
На Київщині у ФГ "Широкоступ", крім безпосередньо хімічного методу, використовують різні підходи до захисту рослин. Водночас приділяють увагу збереженню екосистеми, здоров'ю ґрунтів та підвищенню біорізноманіття.
"Потрібно враховувати питання резистентності. Революційно нових діючих речовин немає, а при частих повторних внесеннях препарату рослини та шкідливі організми швидко пристосовуються, і отримуємо резистентність.
У такому разі потрібно збільшувати дозу або кратність обробок, що додає навантаження на навколишнє середовище. Тому це спонукає нас звернутися до інтегрованого захисту", — зазначив Зозуля.
Яке рішення?
Цьоріч господарство першим в Україні придбало машину, яка механічно видаляє бур'яни, розповів керівник фермерського господарства Олександр Широкоступ.
Як це працює?
Основне спрямування придбаної техніки — це робота на буряках, але також вже випробували на гречці.
Для якісної роботи машини потрібна рівна площа поля та вологий ґрунт.
Кращий результат у боротьбі з бур'янами буде забезпечено за роботи хімічного захисту на початковому етапі. Так, на цукровому буряку були використані гербіциди Дуал Голд та Бетанал.
Це дало можливість надати добрий старт молодим рослинам. Потім проведена культивація. І завершиться боротьба з бур'янами використанням агрегата з видалення небажаної рослинності.
Такий підхід:
За словами керівника групи регіональних технічних експертів компанії "Сингента" в Україні Олександра Зозулі, жоден засіб або метод самостійно не може забезпечити якісний захист. Проте за поєднання різних підходів отримується більша гарантія захисту.
Компанія "Сингента" впроваджує елементи інтегрованого захисту та відповідально ставиться до використання хімічних препаратів.
До того, ж такий підхід дає змогу:
Нагадаємо, українська компанія "Технолоджі Україна" розробила та виготовила гібридний комбайн для збирання овочів EZY LIFT Xtra EL1500, зокрема, картоплі та цибулі.
Довідка
Держпродспоживслужба нагадує, що відповідно до пункту 15.1 Постанови Кабінету Міністрів України від 08.12.2009 № 694 "Про затвердження Порядку відомчої реєстрації та зняття з обліку тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів" на період дії воєнного стану, реєстрація сільськогосподарської техніки здійснюється за спрощеною процедурою.
Як писала Рубрика, сьогодні Олександр Кривошея із Київщини вже відновлює своє господарство. А рік тому господар навів вогонь на власну ферму, щоб знищити російських загарбників.
Систему медико-соціальних експертних комісій в Україні реформують. МСЕК замінить команда лікарів-експертів. Про це повідомляє нардеп… Читати більше
Британський словник Collins назвав Brat словом 2024 року. Воно походить від назви альбому англійської співачки… Читати більше
У своєму поступі на сході України армія російської федерації набирає швидкість, захопивши минулого тижня більше… Читати більше
російські війська завдали ракетного удару по Херсону. У Дніпрі також було чути вибухи на тлі… Читати більше
У Міністерстві цифрової трансформації продемонстрували процес тестування нової системи управління біонічним протезом MARS, яка в… Читати більше
У столиці в КВЦ "Парковий" 14 листопада пройде третій Український Будівельний Конгрес. Захід стане майданчиком… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.